Naomi Campbell 2019 London Fashion Week
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Naomi Campbell ma już 49 lat. Pokazała się w bardzo odważnej kreacji!

Wyglądała olśniewająco!

Redakcja VIVA! 16 września 2019 16:00
Naomi Campbell 2019 London Fashion Week
Fot. Getty Images

Rozpoczął się tydzień mody w Londynie, a wraz z nim kontrowersyjne stylizacje światowych gwiazd. Podczas sobotniej nocy, na czerwonym dywanie pojawiła się sama Naomi Campbell, która mimo tego że zbliża się do 50-tki, wygląda naprawdę świetnie. Znana modelka pojawiła się na jednym z charytatywnych pokazów organizacji Fashion For Relief w The British Museum, w pięknej, ekstrawaganckiej sukni! Campbell pozowała w czarnej kreacji, z kilkoma prześwitującymi panelami oraz cekinowymi zdobieniami. Uwagę przykuwała prześwitująca bielizna. Modelka zachwyciła idealną sylwetką! Naomi pozowała również na ściance z modelką Adut Akech, która niedawno pojawiła się na okładce magazynu Vogue, który gościnnie redagowała sama Meghan Markle.

Naomi Campbell 2019
Fot. Getty Images

Kiedy została założona organizacja Fashion For Relief?

Naomi Campbell założyła tę fundację charytatywną w 2005 roku. Na oficjalnej stronie organizacji widnieje cytat modelki:

„Zawsze mówiłam, że chcę używać mojego głosu do wypowiadania się na tematy, na których mi zależy i które są ważne dla świata. Organizacja Fashion For Relief poświęcona jest poprawie życia osób żyjących w trudnych warunkach. Chcę, żeby branża mody działała w dobrym celu i z myślą o ludziach.

Naomi Campbell 2019
Fot. Getty Images
 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.