Zainspirujcie się!

Sabina Zięba 27 lutego 2018 16:30

Choć zawód modelek kojarzony jest z blichtrem oraz splendorem i wydaje się banalnie prostym zadaniem, ich codzienność wcale nie wygląda tak kolorowo. Zawsze muszą pięknie wyglądać, nie mają pewności czy zostaną zatrudnione do danych projektów, bo nie posiadają stałych zleceń, bez przerwy dbają o linię... Poza tym często, szczególnie na początku kariery, pozują za darmo - dopiero, gdy kariera nabiera rozpędu, zaczynają się negocjacje stawek.

To, czy zostanie się modelką z prawdziwego zdarzenia, która będzie gościć na okładkach wszystkich najważniejszych tytułów, według Anny Wintour zależy od jednej rzeczy. Mawia: „Albo masz modę we krwi, albo nie”. Stylizacje kobiet, które prezentujemy w naszej galerii jednoznacznie wskazują na fakt, że Kaia Gerber, Gigi i Bella Hadid czy Kendall Jenner mają „to coś” i śledzą najnowsze trendy. Nie tylko podczas fashion weeków na wybiegach u światowej sławy projektantów prezentują się niebanalnie, ale również na co dzień ich styl zachwyca przechodniów. Zobaczcie te zestawy! Bez wątpienia Was zainspirują.  

1/7
Copyright @East News
1/7

Kaia Gerber pokochała te sneakersy Nike i nosi je przy każdej nadarzającej się okazji. W tym sezonie łączy je ze sportowymi rzeczami, ale także eleganckimi marynarkami.

2/7
Copyright @East News
2/7

Gigi Hadid nie bez powodu jest muzą Tommiego Hilfigera. Modelka zna się na modzie i wie jak łączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy stylizacji.

3/7
Copyright @East News
3/7

Hailey Baldwin śledzi najnowsze trendy, ale nie podąża ślepo za modą i ma na uwadze również praktyczność. Ostatnio często można było zobaczyć ją w grubym kożuchu - ciepło i stylowo.

4/7
Copyright @East News
4/7

Bella Hadid kocha okulary i krótkie crop topy, które odsłaniają jej umięśniony brzuch. Lubi podkreślać ciało bez względu na pogodę. Kocha kolory stonowane i w takich stylizacjach wygląda też najlepiej.

5/7
Copyright @East News
5/7

Choć Cara Delevingne w ostatnim czasie obrała trochę inną drogę drogę zawodową i napisała książkę, moda w jej krwi nadal jest widoczna :) Lubi odważne kolory i łączenie różnych faktur i wzorów.

6/7
Copyright @ONS
6/7

Kendall Jenner kocha odcienie szarości, lecz w jej stylizacjach ten nudny kolor nigdy nie wygląda zwyczajnie. Potrafi do stylizacji dobrać takie dodatki, by olśnić na ulicach.

7/7
Copyright @East News
7/7

Siostry Hadid tworzą zgrany duet, który wygląda stylowo w każdej sytuacji!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…