Hadid, Jenner, Gerber...

Sabina Zięba 23 listopada 2018 11:30

Absolwentka prawa, Natalia Maczek, założyła MISBHV kilka lat temu w Krakowie. Zaczynała od szycia t-shirtów dla swoich najbliższych znajomych. W 2014 roku przeniosła siedzibę do Warszawy i rozpoczęła podbój modowego świata. W przeciągu krótkiego czasu jej firma stała się jedną z najbardziej pożądanych streetwearowych marek.

W wywiadzie dla VIVA.PL wyznała: „Świat jest teraz bardzo dziwny. Może nawet zwariował. Wystarczy, że twoją sukienkę wypatrzy i wybierze stylista Rihanny, a ty z marki niszowej stajesz się brandem rozpoznawalnym na całym świecie. Zresztą MISBHV pasuje do stylu Rihanny czy Belli Hadid: one są niegrzeczne, chcą pozostać trendsetterkami. Muszą więc pokazywać się w rzeczach nieznanych powszechnie, interesujących, a czasem trudno dostępnych marek”.

Kilka dni temu po raz kolejny o MISBHV zrobiło się głośno za sprawą Kylie Jenner, która ma 120 mln obserwujących na Instagramie. Opublikowała ona serię zdjęć w zestawie zaprojektowanym przez Natalię Maczek dla nowojorskiej superhype’owej firmy KITH założonej przez sneakerheada Ronniego Fiega.

Nie można ich jednak kupić na stronie internetowej. Co ciekawe, wiele ubrań trafia wyłącznie do wybranych stylistów. Marka nie wysyła również gwiazdom projektów za darmo. Mimo tego wiele znanych twarzy pojawia się w nich na ulicach. Kto taki? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/10
Copyright @Instagram
1/10

Kylie Jenner

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Bella Hadid

3/10
Copyright @Instagram
3/10

Emily Ratajkowski

4/10
Copyright @Instagram
4/10

Kaia Gerber

5/10
Copyright @Getty Images
5/10

Bella Hadid

6/10
Copyright @Instagram
6/10

Gigi Hadid

7/10
Copyright @Instagram
7/10

The Weeknd

8/10
Copyright @Instagram
8/10

Rihanna

9/10
Copyright @Instagram
9/10

Kaia Gerber

10/10
Copyright @East News
10/10

Bella Hadid

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.