Jej życie nie zawsze było takie kolorowe!

Agata Zych 23 września 2020 19:31

Natalia Vodianova to supermodelka, która przez wiele lat pracowała na swoją pozycję, a jej życie nie zawsze było usłane różami. Dzieciństwo miała szczęśliwe, ale trudne, szybko musiała wydorośleć, pomagać w domu i pracować. "Doskonale pamiętam czasy, kiedy wstawałam o czwartej rano, żeby zdążyć przed świtem na targ. Pomagałam mamie sprzedawać owoce, przenosiłam skrzynie, rozkładałam towar na straganie. Odpoczywałam w szkole, a po lekcjach zajmowałam się domem i młodszym rodzeństwem". Urodziła się w Rosji w 1982 roku, kiedy matka zauważyła jej fizyczne predyspozycje, Natalia zapisała się do nowo powstałej szkoły modelek, gdzie uczyła się etykiety. Na jednym z castingów zwróciła uwagę agenta z Paryża, który zaoferował jej pomoc w karierze. Warunkiem miała być nauka języka angielskiego w 3 miesiące. Już jako 17-latka wyjechała do stolicy Francji, gdzie zainteresowała się nią agencja VIVA.

Natalia Vodianova i Antoine Arnault pobrali się

Natalia to supermodelka, Antoine Arnault wzięty biznesmen, a prywatnie syn słynnego Bernarda Arnaulta, właściciela LVMH. Parą są od dziewięciu lat i poznali w chwili, kiedy Vodianova zdecydowała się rozstać ze swoim pierwszym mężem Justinem Portmanem (byli małżeństwem od 2001 do 2011 roku). Natalia Vodianova i Antoine Arnault zaręczyli się w Sylwestra 2020 roku, wspólnie wychowują syna i trójkę dzieci modelki z pierwszego małżeństwa. Ślub przekładali ze względu na pandemię. Ostatecznie ceremonia odbyła się 21 września. Para zdecydowała się na skromną uroczystość w otoczeniu jedynie najbliższych przyjaciół oraz rodziny i pobrała się w urzędzie stanu cywilnego w 16. dzielnicy Paryża. Modelka zdecydowała się na kreację od Ulyany Sergeenko, cenionej rosyjskiej projektantki. Obecnie majątek modelki szacuje się na pięć milionów funtów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OUI! 💝💝💝

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova)

1/6
Natalia Vodianova
Copyright @East News
1/6

Oprócz kampanii reklamowych dla: Gucciego, Calvina Kleina i L’Oréal, wzięła udział również w kampaniach takich jak: Chanel, Giorgio Armani, Versace, Versus, Louis Vuitton, Marc Jacob, Miss Sixty, Moschino, Nina Ricci.

2/6
Natalia Vodianova
Copyright @East News
2/6

Ozdabiała okładki międzynarodowych wydań: Elle, Vogue i Harper’s Bazaar.

3/6
Natalia Vodianova
Copyright @East News
3/6

Natalia Vodianowa i Antoine Arnault

4/6
Natalia Vodianova
Copyright @East News
4/6

Jej twarz stała się znana, pojawiła się ona  nawet w filmie Romana Coppoli "CQ".

5/6
Natalia Vodianova- modelka
Copyright @East News
5/6

Obecnie Natalia jest jedną z najbardziej znanych supermodelek!

6/6
Natalia Vodianova
Copyright @East News
6/6

W maju 2014 roku przyszedł na świat syn pary, który otrzymał imię Maxim. W 2016 roku modelka urodziła drugie dziecko Arnaulta, chłopca o imieniu Roman.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.