czy-ksiezna-w-ciazy-kate
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate w pięknej kwiecistej sukience! Wygląda naprawdę zjawiskowo!

Ten fason bardzo wyraźnie tuszuje brzuszek!

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2020 18:33
czy-ksiezna-w-ciazy-kate
Fot. East News

Księżna Kate znowu pojawiła się publicznie i zachwyciła swoich fanów.  Kate znana jest z tego, że bardzo angażuje się w akcje charytatywne, a szczególnie te, które dotyczą dzieci. Jest również patronem hospicjów dziecięcych w Anglii. W tym tygodniu przypada Tydzień Hospicjów Dziecięcych i z tej okazji księżna osobiście, wzięła udział w szczególnej inicjatywie. Aktualnie w Wielkiej Brytanii jest obchodzony tydzień hospicjów i z tej okazji księżna Kate wraz z księżną Camillą połączyły się on-line z przedstawicielami tych placówek. Podziękowały wszystkim osobom biorącym udział w opiece nad pacjentami. Żona Williama wzięła udział w dodatkowej inicjatywie, wspierającej placówki paliatywne.

Ten tydzień jest tygodniem hospicjów dziecięcych #ChildrensHospiceWeek Księżna Cambridge, królewski patron każdego hospicjum od 2012 roku, dołączyła do rodzin, aby założyć ogród dla The Nook, jednego ze specjalnie zaprojektowanych hospicjów – każdy. Korzystając z roślin zakupionych podczas wizyty w Fakenham Garden Centre w zeszłym tygodniu, księżna współpracowała z każdym wolontariuszem ogrodnikiem i rodziną przy sadzeniu ogrodu, który zapewni radość dzieciom i rodzinom.

Przez cały czas pandemii one nadal zapewniały pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także wsparcie w żałobie. Z okazji Tygodnia Hospicjum dla Dzieci Księżna spotkała się również z personelem każdego zespołu opieki i placówek, aby podziękować im za niesamowitą pracę, którą wykonują.

Jak wyglądała Księżna Kate, kwiecista sukienka tuszuje brzuszek?

Księżna Kate jak zawsze nie zawiodła i pokazała swoje najlepsze oblicze. Delikatne, romantyczne i bardzo naturalne. Takie jakie najbardziej uwielbiają Brytyjczycy. Księżna Kate uwielbiana jest za swój styl, sprawdźcie jakie marki lubi najbardziej. Księżna włożyła przepiękną kwiecistą suknię, bez użycia rękawiczek, z pierścionkiem zaręczynowym na dłoni, ramię w ramię z ogrodnikami wolontariuszami starała się upiększyć ogrody przy hospicjach. Była serdeczna, ciepła i pełna entuzjazmu. Nic dziwnego, że Brytyjczycy ja pokochali. Sami zobaczcie jej najnowszą stylizację, czy Kate jest znowu w ciąży i tuszuje brzuszek? Takie fasony najlepiej zakrywają pierwsze miesiące ciąży! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌻 This #ChildrensHospiceWeek The Duchess of Cambridge, Royal Patron of @eachhospices since 2012, joined families to plant a garden for The Nook, one of EACH’s purpose-built hospices. Using plants bought during her visit to Fakenham Garden Centre last week, The Duchess worked alongside an EACH volunteer gardener and a family to plant a garden that will provide enjoyment for children and families. Throughout the pandemic EACH has continued to deliver end of life and emergency crisis care as well as bereavement support. Marking the end of Children’s Hospice Week, The Duchess also met with staff from EACH’s care and facilities teams to thank them for the incredible work that they do. Organised by the UK charity Together for Short Lives, Children’s Hospice Week 2020 celebrates and raise vital funds for the UK’s 54 children’s hospices — visit @togetherforshortlives to find out more.

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

jak-teraz-wyglada-ksiezna-kate-2020
Fot. East News
sukienka-w-kwiaty-ksiezna-kate-ciaza
Fot. East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.