Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
Ze ŚWIATA URODY

Co robi Meghan Markle o poranku? Zdradziła swój sekret!

Zaczęła ten rytuał po urodzeniu dziecka

VIVA 29 sierpnia 2019 12:31
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle zawsze zachwycała sylwetką! Pytanie nasuwa się samo, jak ona to robi? W najnowszym brytyjskim wydaniu magazynu Vogue, który to numer księżna współtworzyła, zdradziła nam kilka sekretów na swój temat. Pamiętamy, że we wrześniowej edycji brytyjskiego Vogue'a, 37-letnia Meghan Markle została gościnną redaktorką. Księżna Sussex dobrała bohaterki wydania i zadecydowała o okładce. 

Co Meghan Markle trenowała w dzieciństwie?

Mama księżnej od zawsze dbała o to, aby córka uprawiała sporty i była aktywna. Ponad to, Doria Ragland jest instruktorką jogi. I to właśnie jogę Meghan lubi najbardziej. Księżna podzieliła się swoją pasją w najnowszym wydaniu Vogue. W 2017 roku małżonka księcia Harry’ego wyznała, że regularne ćwiczenia i trening są stałym elementem jej życia. Nie zaskakuje więc fakt, że w wyremontowanej posiadłości Frogmore Cottage księżna ma swoją własną przestrzeń do treningów. O tym, jaką aktywność fizyczną Meghan Markle lubi najbardziej, księżna napisała w słowie wstępnym wrześniowej edycji Vogue’a. 

Jaką aktywność fizyczną poleca  Meghan Markle?

We wrześniowym numerze w dziale URODA, położony został nacisk na ruch i ćwiczenia. Meghan Markle wytłumaczyła w słowie wstępnym, że

Istotne jest przełożenie swojej energii na poszukiwanie wewnętrznego piękna oraz na odnajdywaniu radości z oddychania i medytacji. Z trenowania jogi płynie wiele korzyści. Wzmacnia naszą gibkość i elastyczność. Poprawia się siła mięśni i zdolność do skupienia. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie, zmniejsza niepokój, relaksuje. Poprawia się również jakość naszego snu.

Królewska ekspertka Katie Nicholl wyznała, że Meghan Markle rozpoczęła regularne treningi, gdy na świat przyszedł jej synek Archie: 

Jeszcze zanim zaszła w ciążę, Meghan była bardzo wysportowana. Szczególnie lubiła biegać wokół parku w Kensington. Po urodzeniu dziecka nie wróciła na siłownię, nie zależało jej na tym, by błyskawicznie wrócić do formy. Wolała zrobić to powoli i na spokojnie, a joga świetnie się w to wpisała. Stała się dla Meghan codziennym rytuałem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Introducing the September 2019 issue of #BritishVogue, guest-edited by HRH The Duchess of Sussex @SussexRoyal. Entitled #ForcesForChange, the cover features 15 world-leading women who are reshaping public life for global good, and were personally chosen by The Duchess of Sussex, and British Vogue’s editor-in-chief @Edward_Enninful. The 16th slot – which, in print, appears as a mirror – is intended by The Duchess to show how you are part of this collective moment of change too. Click the link in bio to read about how The #DuchessOfSussex became the first guest editor of the September issue in the magazine’s 103-year history. Photographed in New York, Stockholm, London and Auckland by @TheRealPeterLindbergh, with fashion editors @Edward_Enninful and @TheRealGraceCoddington, hair by @BartPumpkin and @SergeNormant, make-up by @TheValGarland and @Diane.Kendal, nails by @LorraineVGriffin and @YukoTsuchihashi. On newsstands Friday 2 August. Starring: @AdwoaAboah @AdutAkech @SomaliBoxer @JacindaArdern @TheSineadBurke @Gemma_Chan @LaverneCox @JaneFonda @SalmaHayek @FrankieGoesToHayward @JameelaJamilOfficial @Chimamanda_Adichie @YaraShahidi @GretaThunberg @CTurlington

Post udostępniony przez British Vogue (@britishvogue)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.