Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Melania Trump wyborem stylizacji oddała hołd księżnej Dianie!

Zobacz to niezwykłe podobieństwo

Sabina Zięba 4 czerwca 2019 12:30
Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie
Fot. East News

W Wielkiej Brytanii trwa właśnie trzydniowa wizyta Donalda Trumpa. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych w podróży towarzyszy córka Ivanka oraz znana z doskonałego wyczucia stylu żona Melania. Tym razem również przykuła ona uwagę mediów swoim lookiem. W jaki sposób?

Stylizacja Melanii wzorowana na looku Diany

W poniedziałkowy ranek gości w Pałacu Buckingham powitał brytyjski następca tronu, książę Karol oraz księżna Camilla. Następnie prezydent USA wraz z małżonką spotkali się z królową Elżbietą II. To właśnie wtedy media na całym świecie zwróciły uwagę na outfit Melanii Trump.

Choć spekuluje się, że rodzina Trumpów otrzymała adnotację dotyczącą dress code'u, bowiem zarówno Melania, Ivanka, jak i księżna Camilla miały na sobie kreacje w odcieni bieli, to pierwsza dama USA i tak zdołała się wyróżnić. Wszystko dzięki biało-granatowemu zestawowi, na który składały się dopasowana sukienka Dolce & Gabbana z kołnierzykiem i paskiem, szpilki od Manolo Blahnika oraz charakterystyczny dodatek w postaci kapelusza Herve Pierre. Podobno wybór takiego outfitu nie był przypadkowy.

Dziennikarze Daily Mail twierdzą, że Melania ubrała się w ten sposób, chcąc oddać cześć księżnej Dianie. To właśnie ona podczas publicznych wydarzeń często pojawiała się w analogicznych stylizacjach na przełomie lat 80. i 90.

Zobaczcie to niezwykłe podobieństwo! Podoba Wam się taki gest ze strony Melanii Trump?  

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!