Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Melania Trump wyborem stylizacji oddała hołd księżnej Dianie!

Zobacz to niezwykłe podobieństwo

Sabina Zięba 4 czerwca 2019 12:30
Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie
Fot. East News

W Wielkiej Brytanii trwa właśnie trzydniowa wizyta Donalda Trumpa. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych w podróży towarzyszy córka Ivanka oraz znana z doskonałego wyczucia stylu żona Melania. Tym razem również przykuła ona uwagę mediów swoim lookiem. W jaki sposób?

Stylizacja Melanii wzorowana na looku Diany

W poniedziałkowy ranek gości w Pałacu Buckingham powitał brytyjski następca tronu, książę Karol oraz księżna Camilla. Następnie prezydent USA wraz z małżonką spotkali się z królową Elżbietą II. To właśnie wtedy media na całym świecie zwróciły uwagę na outfit Melanii Trump.

Choć spekuluje się, że rodzina Trumpów otrzymała adnotację dotyczącą dress code'u, bowiem zarówno Melania, Ivanka, jak i księżna Camilla miały na sobie kreacje w odcieni bieli, to pierwsza dama USA i tak zdołała się wyróżnić. Wszystko dzięki biało-granatowemu zestawowi, na który składały się dopasowana sukienka Dolce & Gabbana z kołnierzykiem i paskiem, szpilki od Manolo Blahnika oraz charakterystyczny dodatek w postaci kapelusza Herve Pierre. Podobno wybór takiego outfitu nie był przypadkowy.

Dziennikarze Daily Mail twierdzą, że Melania ubrała się w ten sposób, chcąc oddać cześć księżnej Dianie. To właśnie ona podczas publicznych wydarzeń często pojawiała się w analogicznych stylizacjach na przełomie lat 80. i 90.

Zobaczcie to niezwykłe podobieństwo! Podoba Wam się taki gest ze strony Melanii Trump?  

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.