Sprawdźcie, jak wyglądały!

Sabina Zięba 26 czerwca 2018 16:57

Król Jordanii Abdullah II oraz jego żona królowa Rania przebywają obecnie z wizytą w Stanach Zjednoczonych. W poniedziałek 25 czerwca odbyło się ich pierwsze oficjalne spotkanie w Białym Domu z prezydentem Donaldem Trumpem oraz jego małżonką, podczas którego dyskutowali o terroryzmie, zagrożeniu ze strony Iranu oraz kryzysie w Syrii.

Choć obie pierwsze damy są w podobnym wieku, bo Palestynka ma 47 lat, a Melania jest rok starsza, to właśnie Rania al-Abd Allah przez wielu uważana jest za najpiękniejszą partnerkę głowy państwa na świecie. Widać jednak, że mają podobny gust, bo zdecydowały się na tę okazję na stylizacje w podobnym odcieniu pudrowego różu.

Melania po ostatniej wpadce w kurtce z napisem „I really don’t care. Do u?” tym razem zachwycała elegancją, pokazując się w sukience z asymetrycznym rozcięciem projektu Proenzy Schouler za około 12 tysięcy złotych. Kreacja w piękny sposób podkreśliła jej talię i uwydatniła proporcjonalne kształty. Partnerka Trumpa dopasowała do niej szpilki Casadei w kompatybilnym kolorze.

Z kolei Rania zaprezentowała się w kombinezonie z szerokimi nogawkami z przyszłorocznej kolekcji domu mody ADEAM, który podczas podmuchów wiatru dodawał jej niezwykłej nonszalancji. Królowa do stylizacji dobrała trapezową torebkę Loefflera Randalla oraz szpilki o tej samej barwie, co kreacja.

Która z nich według Was wyglądała lepiej w tym cukierkowym odcieniu?  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

Zarówno królowa Rania, jak i Melania na spotkanie wybrały pudrowo różowe stylizacje.

2/6
Copyright @East News
2/6

Partnerka głowy Jordanii wyglądała bardzo zwiewnie w luźnym kombinezonie, natomiast pierwsza dama USA pięknie podkreśliła swoją sylwetkę.

3/6
Copyright @East News
3/6

Trzeba przyznać, że obie mają bardzo dobry gust!

4/6
Copyright @East News
4/6

Która z nich wyglądała lepiej?

5/6
Copyright @East News
5/6

Uwagę zwracały również makijaże pierwszych dam, które były naprawdę delikatne.

6/6
Copyright @East News
6/6

Widać jednak, że obie panie lubią korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?