Sprawdźcie, jak wyglądały!

Sabina Zięba 26 czerwca 2018 16:57

Król Jordanii Abdullah II oraz jego żona królowa Rania przebywają obecnie z wizytą w Stanach Zjednoczonych. W poniedziałek 25 czerwca odbyło się ich pierwsze oficjalne spotkanie w Białym Domu z prezydentem Donaldem Trumpem oraz jego małżonką, podczas którego dyskutowali o terroryzmie, zagrożeniu ze strony Iranu oraz kryzysie w Syrii.

Choć obie pierwsze damy są w podobnym wieku, bo Palestynka ma 47 lat, a Melania jest rok starsza, to właśnie Rania al-Abd Allah przez wielu uważana jest za najpiękniejszą partnerkę głowy państwa na świecie. Widać jednak, że mają podobny gust, bo zdecydowały się na tę okazję na stylizacje w podobnym odcieniu pudrowego różu.

Melania po ostatniej wpadce w kurtce z napisem „I really don’t care. Do u?” tym razem zachwycała elegancją, pokazując się w sukience z asymetrycznym rozcięciem projektu Proenzy Schouler za około 12 tysięcy złotych. Kreacja w piękny sposób podkreśliła jej talię i uwydatniła proporcjonalne kształty. Partnerka Trumpa dopasowała do niej szpilki Casadei w kompatybilnym kolorze.

Z kolei Rania zaprezentowała się w kombinezonie z szerokimi nogawkami z przyszłorocznej kolekcji domu mody ADEAM, który podczas podmuchów wiatru dodawał jej niezwykłej nonszalancji. Królowa do stylizacji dobrała trapezową torebkę Loefflera Randalla oraz szpilki o tej samej barwie, co kreacja.

Która z nich według Was wyglądała lepiej w tym cukierkowym odcieniu?  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

Zarówno królowa Rania, jak i Melania na spotkanie wybrały pudrowo różowe stylizacje.

2/6
Copyright @East News
2/6

Partnerka głowy Jordanii wyglądała bardzo zwiewnie w luźnym kombinezonie, natomiast pierwsza dama USA pięknie podkreśliła swoją sylwetkę.

3/6
Copyright @East News
3/6

Trzeba przyznać, że obie mają bardzo dobry gust!

4/6
Copyright @East News
4/6

Która z nich wyglądała lepiej?

5/6
Copyright @East News
5/6

Uwagę zwracały również makijaże pierwszych dam, które były naprawdę delikatne.

6/6
Copyright @East News
6/6

Widać jednak, że obie panie lubią korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?