Zobacz te stylizacje

Sabina Zięba 1 marca 2019 14:30

Bez wątpienia królowa Rania jest obecnie jedną z najbardziej stylowych członkiń rodzin królewskich. Już od dokładnie 20 lat zasiada na tronie Jordanii u boku swojego męża, króla Abdullaha II, i aktywnie działa na rzecz poprawy wizerunku krajów arabskich na całym świecie. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej w tym uroku. Na pierwszy rzut oka widać jej zainteresowanie modą. W mistrzowski sposób łączy klasyczną elegancję z nowoczesnymi elementami. Ma wszelkie predyspozycje, by stać się ikoną stylu - piękną figurę, gust oraz dostęp do najbardziej oszałamiających ubrań znanych projektantów.

Rania pojawiając się publicznie zawsze wzbudza zachwyt. Najczęściej wybiera kobiece kreacje odcinane w talii o długości do połowy łydki. Wiadomo jednak, że jej ulubionym codziennym strojem jest zestaw składający się z dżinsów i t-shirtu. Luźne ubrania ceni bowiem o wiele bardziej niż królewskie szaty. 

Teraz z okazji jubileuszu pojawiła się na okładce arabskiej edycji Harper's Bazaar. Przy okazji wspaniałej sesji wykonanej przez utalentowanego fotografa polskiego pochodzenia, Alexiego Lubomirskiego, udzieliła dogłębnego wywiadu dotyczącego jej życia. Zdradziła w nim również swoje modowe preferencje, mówiąc: „Jestem bardzo zaangażowana w moją pracę, a ubrania, które noszę, nie mają na to żadnego wpływu. Mam obowiązek dobrze reprezentować mój kraj, więc zamiast podążać za najnowszymi trendami, staram się ubierać w sposób, który odzwierciedla to, kim jestem. Czuję się najlepiej w skromnym ubraniu. (...) Oczywiście, jedną z wad bycia kobietą w oczach opinii publicznej jest to, że zawsze będą komentarze na temat moich strojów i wyglądu. (...) Ale pod koniec dnia mam nadzieję, że to moja praca określa mnie, a nie moja garderoba”.

Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii!  

1/6
Copyright @Instagram @queenrania
1/6

Królowa Rania wybiera najczęściej proste suknie podkreślające figurę.

2/6
Copyright @Instagram @queenrania
2/6

Uwielbia pastele i kolory ziemi.

3/6
Copyright @Instagram @queenrania
3/6

Jest mistrzynią jeżeli chodzi o eleganckie zestawy o długości do połowy łydki.

4/6
Copyright @East News
4/6

Choć kocha jeansy, publicznie zawsze stawia na elegancję.

5/6
Copyright @Instagram @queenrania
5/6

Wybierane przez nią kreacje są najczęściej w kształcie trapezu. Te modele są proste i klasyczne, a do tego ponadczasowe oraz zawsze na topie.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Podoba Wam się jej styl?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.