Zobaczcie styl safari w wydaniu pierwszej damy USA

Sabina Zięba 8 października 2018 17:31

W ubiegłym tygodniu pierwsza dama USA odbyła samotną podróż po czterech afrykańskich krajach. Podczas wizyty w Ghanie, Kenii, Malawii oraz Egipcie promowała zdrowie i edukację. Odwiedziła m. in. szpital, Park Narodowy Nairobi, sierociniec, dawne lochy niewolników oraz piramidy i Sfinksa w Gizie.

Mimo że była to pierwsza wizyta Melanii Trump na tym kontynencie, dokładnie wiedziała, jak się ubrać. Przygotowała stylizacje w kolorach ziemi, charakterystycznych dla Afryki i wywodzącego się stąd stylu safari. Odcienie khaki, brązu, bieli czy ciepłego beżu zawsze są bezpretensjonalne, funkcjonalne, a także eleganckie i pasują każdej osobie niezależnie od wieku. Małżonka Donalda Trumpa dodatkowo postawiła na wygodę, wybierając sukienki o kroju szmizjerki, a także naturalne materiały kreacji, jak len czy bawełna. 

Pierwsza dama po raz kolejny zachwyciła swoim wyczuciem stylu, choć nie obeszło się bez skandalu. Kapelusz, który założyła w trakcie safari, przypominał tzw. hełm korkowy lub tropikalny, czyli jeden z symboli europejskiego kolonializmu. Mimo tego jej outfity oceniono bardzo dobrze, a sama Melania cały czas tryskała radosnym nastrojem.

W naszej galerii możecie sprawdzić na jakie marki decydowała się najczęściej. Który zestaw najbardziej przypadł Wam do gustu?  

1/6
Copyright @East News
1/6

Pierwsza dama opuszczała USA w płaszczu Vince oraz szpilkach w najmodniejszy print sezonu projektu Manolo Blahnika.

2/6
Copyright @East News
2/6

W Ghanie Melania pokazała się w pasiastej sukience Celine i szpilkach Manolo Blahnika.

3/6
Copyright @East News
3/6

Małżonka Donalda Trumpa podczas spotkania z pierwszą damą Kenii, Margaret Kenyatta, zaprezentowała się w kreacji Thierry Colson.

4/6
Copyright @East News
4/6

Na wizytę w Malawii Melania wybrała projekt marki Joseph oraz czółenka Manolo Blahnika.

5/6
Copyright @ONS
5/6

To właśnie ten kapelusz podczas safari w Kenii wywołał zamieszanie i wiele negatywnych komentarzy.

6/6
Copyright @East News
6/6

Podczas pobytu w Gizie pierwsza dama zaprezentowała się w płaszczu od Ralpha Laurena, a także białej koszuli z krawatem Chanel.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.