Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Meghan Markle w supermodnej spódnicy z sieciówki!

Ty też możesz taką mieć, jest dostępna w Polsce

Marta Baran 8 stycznia 2020 18:56
Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Meghan Markle jest inspracją dla kobiet na całym świecie. Kochamy jej delikatny makijaż oraz modne stylizacje. Księżna nie zawiodła również tym razem i podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia w 2020 roku postawiła na brązowy komplet składający się z golfu oraz długiej, satynowej spódnicy. Jak się okazuje, ten drugi element garderoby możemy wyhaczyć w jednej z sieciówek dostępnej w Polsce!

Spódnica Meghan Markle

Żona księcia Harry'ego w ubiegłym roku zaprojektowała kolekcję dla sklepu Marks&Spencer, a także wzięła udział w wydaniu jednego numer brytyjskiego Vogue'a. Nic więc dziwnego, że kobiety uwielbiają jej styl oraz się nim inspirują na co dzień. Na ostatnim wyjściu księżna pokazała się w spódnicy, którą każda z nas może sobie teraz kupić! Jest dostępna w sklepie Massimo Dutti i kosztuje 399 złotych. Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Meghan, postawiłybyście na taki komplet? 

Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Gdzie kupić?
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.