Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Meghan Markle w supermodnej spódnicy z sieciówki!

Ty też możesz taką mieć, jest dostępna w Polsce

Marta Baran 8 stycznia 2020 18:56
Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Meghan Markle jest inspracją dla kobiet na całym świecie. Kochamy jej delikatny makijaż oraz modne stylizacje. Księżna nie zawiodła również tym razem i podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia w 2020 roku postawiła na brązowy komplet składający się z golfu oraz długiej, satynowej spódnicy. Jak się okazuje, ten drugi element garderoby możemy wyhaczyć w jednej z sieciówek dostępnej w Polsce!

Spódnica Meghan Markle

Żona księcia Harry'ego w ubiegłym roku zaprojektowała kolekcję dla sklepu Marks&Spencer, a także wzięła udział w wydaniu jednego numer brytyjskiego Vogue'a. Nic więc dziwnego, że kobiety uwielbiają jej styl oraz się nim inspirują na co dzień. Na ostatnim wyjściu księżna pokazała się w spódnicy, którą każda z nas może sobie teraz kupić! Jest dostępna w sklepie Massimo Dutti i kosztuje 399 złotych. Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Meghan, postawiłybyście na taki komplet? 

Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Gdzie kupić?
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.