Zobaczcie ich stylizacje

Sabina Zięba 22 marca 2019 13:25

Wiele kobiet marzy o tym, by wyglądać jak księżniczki. Dziś to jest naprawdę proste! Mimo tego, że członkinie rodzin królewskich stać na kreacje najlepszych domów mody, coraz częściej zdarza się, że pojawiają się publicznie w projektach z sieciówek.

Wydaje się, że to księżna Kate zapoczątkowała ten trend. Już w 2013 roku zachwyciła wybierając sukienkę w groszki z Topshopu, która wyprzedała się w przeciągu kolejnej godziny. Za jej przykładem poszły kolejne władczynie. Królowa Letizia kocha rzeczy z Zary oraz hiszpańskiej Intropii, a księżniczka Wiktoria pokazuje się w kreacjach z H&M. Księżna Meghan, uznana za najlepiej ubraną kobietę zeszłego roku, najczęściej stawia na drogie stylizacje, lecz nawet ona ostatnio pojawiła się publicznie w sukience za... 120 złotych.

Dzięki takim zachowaniom księżniczki wzbudzają sympatię poddanych. Każda z nas może choć przez chwilę poczuć się, jak one, wybierając identyczny strój. Zobaczcie je w naszej galerii! Powiedzielibyście, że to kreacje z sieciówek?  

1/6
Copyright @Getty Images
1/6

Królowa Letizia w sukience hiszpańskiej marki Intropia.

2/6
Copyright @East News
2/6

Księżna Kate w kreacji z Topshopu.

3/6
Copyright @East News
3/6

Podczas ciąży na jednej z eleganckich gal księżniczka Wiktoria pokazała się w koronkowej kreacji H&M.

4/6
Copyright @East News
4/6

Księżna Kate w kwiecistej kreacji z Topshopu.

5/6
Copyright @East News
5/6

Księżna Meghan w sukience z H&M.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Księżniczka Wiktoria w projekcie z kolekcji H&M Conscious Exclusive.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.