Czy to nie przesada?

Sabina Zięba 26 lutego 2019 14:30

Tegoroczne rozdanie najważniejszych nagród filmowych obfitowało w wiele zaskoczeń i choć co roku największym zainteresowaniem mediów cieszyły się kreacje kobiet, tym razem bez wątpienia to outfity mężczyzn zawładnęły czerwonym dywanem. Patrząc na ich looki można zacytować pisarkę Brodeur Adrienne, która mawia: „Sęk w tym, że dzisiejsi faceci już nie wiedzą, na czym polega bycie prawdziwym facetem”. 

Mężczyźni goszczący na gali Oscarów odeszli od klasycznych zestawów, takich jak czarny smoking czy garnitur. W zamian stawiali na oryginalne kolory – błękity, czerwienie czy róże oraz zadziwiające fasony, łączące w sobie elementy kobiecej, jak i męskiej garderoby. Ponadto wyróżniali się dodatkami, jak np. Jason Momoa, który miał przy sobie... różową kopertówkę!

Najgłośniejszym echem w mediach odbiła się oczywiście kreacja Billy'ego Portera. Jej góra imitowała smoking, natomiast dół przywodził na myśl suknię balową.

A jak prezentowali się inni? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/10
Copyright @East News
1/10

To pierwsza taka Oscarowa kreacja w historii! Billy Porter pokazał się w projekcie Christiana Siriano i wywołał niemałe zamieszanie.

2/10
Copyright @East News
2/10

Szkoda, że przystojnemu Chrisowi Evansowi welurowa niebieska marynarka odebrała uroku...

3/10
Dee Ocleppo and Tommy Hilfiger
Copyright @GETTY IMAGES
3/10

Projektant Tommy Hilfiger zaskoczył kraciastym zestawem. Zdecydowanie był to oryginalny strój, ale czy ładny?

4/10
Copyright @East News
4/10

Mahershala Ali przełamał klasyczną stylizację nowoczesną czapką i okularami. Całość choć była nietypowa to również spójna i niezwykle mu pasowała. 

5/10
Copyright @Getty Images
5/10

Partner Jennifer Lopez postawił na biel. Lecz czy look Alexa Rodrigueza nie przywodzi na myśl stroju kelnera?

6/10
Copyright @Getty Images
6/10

Spike Lee słynie ze swoich szalonych stylizacji. Nie inaczej było na Oscarowej gali. Główną uwagę jednak zwracają buty. Do eleganckiego, choć fioletowego garnituru, dopasował on złote Jordany!

7/10
Copyright @East News
7/10

Lejąca stylizacja Chadwicka Bosemana go wysmukliła i sprawiła, że ciężko odróżnić od siebie jej poszczególne elementy. Jednak mimo trudnego fasonu aktor wygląda nieźle.

8/10
Copyright @Getty Images
8/10

Pharrell Williams uchodzi za swoistą ikonę stylu. Nie boi się odważnych projektów i często wyprzedza trendy. Jednak wydaje się, że założenie krótkich spodenek na elegancką galę było lekką przesadą.

9/10
Copyright @Getty Images
9/10

Stephan James pokazał się w welurowym zestawie, który nie dość że nie zachwycał, to wydawał się również niewygodny...

10/10
Copyright @Getty Images
10/10

Męski wygląd Jasona Momoa został skontrastowany z różowym garniturem i kobiecą torebką. Nie jesteśmy przekonani czy aby na pewno był to dobry wybór.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.