Która z nich wygląda lepiej w bordzie?

Sabina Zięba 22 listopada 2018 17:30

Obie są brunetkami, niemal rówieśniczkami (bo dzieli ich różnica jedynie siedmiu miesięcy), partnerkami książąt, a nawet ich styl ubierania się jest niemal identyczny! Księżne Kate i Meghan, bo o nich mowa, są na celowniku wszystkich brytyjskich mediów, które nie mogą powstrzymać się przed porównaniem obu kobiet.

Choć przez większość czasu mówiło się, że żona księcia Williama od lat naśladuje stylizacje księżnej Diany, natomiast looki Meghan często przypominają kreacje Kate z poprzednich lat, teraz media wpadły na trop modowego skandalu. W ten sam dzień, 21 listopada, obie księżne pojawiły się publicznie w bardzo podobnych outfitach. Po raz pierwszy jednak zdarzyła się taka sytuacja, by to Kate zainspirowała się outfitem swojej szwagierki!

Księżna Cambridge pokazała się na niezapowiedzianej wizycie w University College London w bordowym zestawie Paule Ka, zaledwie kilka godzin po tym, jak Meghan odwiedziła swój projekt Hubb Community Kitchen w innej części miasta w ubraniach Club Monaco dokładnie w tym samym kolorze.

Faktem jest, że zaskakująco często ich kreacje są do siebie bliźniaczo podobne - obie kochają płaszcze marki Sentaler, sukienki do kolan, a także ten sam koronkowy model Zarita od Diane von Furstenberg. Łączy ich również zamiłowanie do lekkiego makijażu i rozpuszczonych włosów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak bardzo stylizacje obu pań są zbliżone do siebie nawzajem. Sądzicie, że to może być dziełem przypadku?  

1/7
Copyright @East News
1/7

2/7
Copyright @East News
2/7

3/7
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Copyright @Pinterest
4/7

5/7
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Copyright @Pinterest
6/7

7/7
Copyright @Pinterest
7/7

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.