H&M ogłasza współpracę ze słynną projektantką Simone Rocha
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

H&M ogłasza współpracę ze słynną projektantką Simone Rocha!

Co znajdziemy w kolekcji?

Paulina Filipowicz 19 stycznia 2021 09:29
H&M ogłasza współpracę ze słynną projektantką Simone Rocha
Fot. Mat.prasowe

Marka H&M zapowiada kolejną wspólną kolekcję! Do tej pory swoje projekty dla szwedzkiego giganta stworzyli m.in. Karl Lagerfeld, Erdem i Jeremy Scott oraz domy mody Versace i Balmain. Teraz H&M, kontynuując długą tradycję współpracy z uznanymi twórcami ze świata mody, ogłasza nową kolaborację z irlandzką projektantką Simone Rocha! Co znajdziemy w kolekcji i kiedy możemy spodziewać się jej oficjalnej premiery? 

H&M X Simone Rocha: co znajdziemy w kolekcji?

Kolekcja Simone Rocha x H&M to sygnowana przez irlandzką projektantkę odzież damska, a także męska i dziecięca. To pierwszy raz, kiedy Simone Rocha oferuje garderobę dla całej rodziny. W każdej kategorii znajdzie się odzież na specjalne okazje, w tym tiulowe sukienki i dopasowane kroje, a także dzianiny, koszule, odzież wierzchnia, taka jak trencze, swobodne t-shirty, akcesoria, w tym biżuteria i obuwie zdobione perłami.

H&M ogłasza współpracę ze słynną projektantką Simone Rocha
Fot. Mat.prasowe

Tworząc tę kolekcję, Simone Rocha poświęciła czas na refleksję nad archiwum swojej marki, przeglądając swoje poprzednie kolekcje i starannie przerabiając ulubione elementy w dynamiczne nowe propozycje, które pasują do dzisiejszego dnia.

„Jestem bardzo podekscytowana pracą z H&M nad tą wyjątkową kolekcją. To celebrowanie popisowych elementów mojej marki i wpływów, które mnie ukształtowały. Jako projektantka i jako klientka jestem wielką fanką koncepcji współpracy H&M z Maison Margiela, Alberem Elbaz, Comme des Garcons - to niesamowita lista nazwisk, których mogę być częścią” – mówi Simone Rocha na temat kolekcji.

H&M X Simone Rocha: kiedy premiera?

Kolekcja, która ukaże się już 11 marca 2021 roku, świętuje dziesięciolecie marki Simone Rocha - wielkie osiągnięcie niezależnej londyńskiej marki. Simone Rocha jest ceniona za siłę swojej wizji i spójność, która przejawia się w każdym nowym projekcie, umożliwiając noszącym tę markę mieszanie i dopasowywanie elementów garderoby w różnych porach roku. Kolekcja H&M x Simone Rocha jest inspirowana podobnym pragnieniem tworzenia elementów garderoby, które będą kochane, pielęgnowane i noszone wielokrotnie. To skierowane do wszystkich zaproszenie do świata Simone Rocha.  

H&M ogłasza współpracę ze słynną projektantką Simone Rocha
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!