Fot. Materiały prasowe, East News
ZE ŚWIATA MODY

Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Sabina Zięba 10 stycznia 2018 17:00
Fot. Materiały prasowe, East News

Zeszły rok należał do dzieci Cindy Crawford! Zarówno jej 18-letni syn Presley, jak i 16-letnia Kaia odnieśli spektakularny sukces w modelingu. Choć to on jako pierwszy zadebiutował w 2016 roku podczas pokazu Moschino, zdecydowanie prym wiedzie najmłodsza przedstawicielka rodziny. Mimo tego wzajemnie sobie nie zazdroszczą, a starają się być dla siebie wsparciem. Zdarza im się również brać udział w tych samych projektach - tak było we wrześniu zeszłego roku, gdy wspólnie pojawili się na wybiegu Burberry. Teraz również możemy oglądać ich razem... w najnowszej kampanii Calvina Kleina!

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

Calvin Klein Jeans 2018

To pierwsza wspólna kampania reklamowa rodzeństwa Gerber. Wcześniej w akcji #MyCalvins wzięli już udział m. in. A$AP Rocky czy Solange Knowles. Wszystkich fotografował ten sam artysta - urodzony w Belgii Willy Vanderperre. Ubrania z linii Calvin Klein Jeans reklamowane przez Kaię i Presleya (denimowe kurtki, czapki z daszkiem, kamizelki, topy oraz spodnie), można już zamówić online na stronie marki. Które z dzieci Cindy Crawford według Was tym razem wypadło lepiej?

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.