Fot. Materiały prasowe, East News
ZE ŚWIATA MODY

Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Sabina Zięba 10 stycznia 2018 17:00
Fot. Materiały prasowe, East News

Zeszły rok należał do dzieci Cindy Crawford! Zarówno jej 18-letni syn Presley, jak i 16-letnia Kaia odnieśli spektakularny sukces w modelingu. Choć to on jako pierwszy zadebiutował w 2016 roku podczas pokazu Moschino, zdecydowanie prym wiedzie najmłodsza przedstawicielka rodziny. Mimo tego wzajemnie sobie nie zazdroszczą, a starają się być dla siebie wsparciem. Zdarza im się również brać udział w tych samych projektach - tak było we wrześniu zeszłego roku, gdy wspólnie pojawili się na wybiegu Burberry. Teraz również możemy oglądać ich razem... w najnowszej kampanii Calvina Kleina!

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

Calvin Klein Jeans 2018

To pierwsza wspólna kampania reklamowa rodzeństwa Gerber. Wcześniej w akcji #MyCalvins wzięli już udział m. in. A$AP Rocky czy Solange Knowles. Wszystkich fotografował ten sam artysta - urodzony w Belgii Willy Vanderperre. Ubrania z linii Calvin Klein Jeans reklamowane przez Kaię i Presleya (denimowe kurtki, czapki z daszkiem, kamizelki, topy oraz spodnie), można już zamówić online na stronie marki. Które z dzieci Cindy Crawford według Was tym razem wypadło lepiej?

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.