Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors
ZE ŚWIATA MODY

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Czy marka zaprosi je kiedyś na swój pokaz?

Marcin Brzeziński 21 listopada 2017 16:00
Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Robią to na razie tylko na zdjęciach, bo w rzeczywistości… wciąż jest to niemożliwe. W Szanghaju odbył się właśnie pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret i jak zwykle oglądaliśmy na nich całą armię modelek o perfekcyjnych figurach. Jedna z nich - Alessandra Ambrosio zdradziła, że przygotowuje się do tego wydarzenia przez cały rok. Przez dziewięć dni przed pokazem nie je żadnego solidnego posiłku (ciekawe, co to znaczy solidny w wypadku Ambrosio…), a dwanaście godzin przed nim nic nie pije…

 

Victoria’s Secret pokaz najnowszej kolekcji w Szanghaju
Fot. East News

Alessandra Ambrosio pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret w Szanghaju.

 

Polecamy też: Victoria’s Secret pokazała swoją najnowszą kolekcję w Szanghaju! Zobaczcie najseksowniejszy pokaz świata!
 

 

Aniołek plus size

Amerykańska modelka Tabria Majors nie ma ochoty na podobne wyrzeczenia (a może nawet tortury), a po za tym uważa, że w jej przypadku nic by nie dały. Wobec tego samowolnie wcieliła się w rolę Aniołka Victoria’s Secret i odtworzyła ze swoim udziałem słynne reklamy marki. Następnie zestawiła je z oryginałami i umieściła na Instagramie. Pod jednym ze swoich postów napisała: „Może zostanę chociaż Aniołkiem Victoria’s Secret na tegoroczny Halloween, skoro nie może to się zdarzyć w prawdziwym życiu? A serio, oddaję hołd moim ulubionym zdjęciom VS i chcę udowodnić, że krągłe dziewczyny też mogą reklamować bieliznę”. Okazało się, że internauci w większości się z nią zgadzają. Niektórzy sadzą nawet, że Tabria Majors wygląda seksowniej niż na przykład taka Candice Swanepoel.

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelka plus size -Tabria Majors wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: One kiedyś prezentowały najdroższy stanik na pokazie Victoria’s Secret. W tym roku zrobi to...
 

 

Mam swoje skrzydła

Również znana modelka i propagatorka piękna w rozmiarze plus size Ashley Graham uznała, że na pokazie Victoria’s Secret powinny się pojawić dziewczyny o pełniejszych kształtach. I postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Do swojego zdjęcia z nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie prezentowała bieliznę marki Addition Elle dokleiła więc białe skrzydła. Zdjęcie z komentarzem „Got my wings” czyli „Mam swoje skrzydła” w kilkanaście godzin zyskało… pół miliona lajków. Czy myślicie, że takie akcje przekonają kiedyś firmę Victoria’s Secret by dostrzegła istnienie kobiet innych niż Alessandra Ambrosio?

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @theashleygraham

Modelka plus size -Ashley Graham wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: Te zdjęcia rozpętały burzę! Dwuletnia dziewczynka na halloweenowym balu była przebrana za... aniołka Victoria’s Secret!
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.