Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors
ZE ŚWIATA MODY

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Czy marka zaprosi je kiedyś na swój pokaz?

Marcin Brzeziński 21 listopada 2017 16:00
Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Robią to na razie tylko na zdjęciach, bo w rzeczywistości… wciąż jest to niemożliwe. W Szanghaju odbył się właśnie pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret i jak zwykle oglądaliśmy na nich całą armię modelek o perfekcyjnych figurach. Jedna z nich - Alessandra Ambrosio zdradziła, że przygotowuje się do tego wydarzenia przez cały rok. Przez dziewięć dni przed pokazem nie je żadnego solidnego posiłku (ciekawe, co to znaczy solidny w wypadku Ambrosio…), a dwanaście godzin przed nim nic nie pije…

 

Victoria’s Secret pokaz najnowszej kolekcji w Szanghaju
Fot. East News

Alessandra Ambrosio pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret w Szanghaju.

 

Polecamy też: Victoria’s Secret pokazała swoją najnowszą kolekcję w Szanghaju! Zobaczcie najseksowniejszy pokaz świata!
 

 

Aniołek plus size

Amerykańska modelka Tabria Majors nie ma ochoty na podobne wyrzeczenia (a może nawet tortury), a po za tym uważa, że w jej przypadku nic by nie dały. Wobec tego samowolnie wcieliła się w rolę Aniołka Victoria’s Secret i odtworzyła ze swoim udziałem słynne reklamy marki. Następnie zestawiła je z oryginałami i umieściła na Instagramie. Pod jednym ze swoich postów napisała: „Może zostanę chociaż Aniołkiem Victoria’s Secret na tegoroczny Halloween, skoro nie może to się zdarzyć w prawdziwym życiu? A serio, oddaję hołd moim ulubionym zdjęciom VS i chcę udowodnić, że krągłe dziewczyny też mogą reklamować bieliznę”. Okazało się, że internauci w większości się z nią zgadzają. Niektórzy sadzą nawet, że Tabria Majors wygląda seksowniej niż na przykład taka Candice Swanepoel.

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelka plus size -Tabria Majors wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: One kiedyś prezentowały najdroższy stanik na pokazie Victoria’s Secret. W tym roku zrobi to...
 

 

Mam swoje skrzydła

Również znana modelka i propagatorka piękna w rozmiarze plus size Ashley Graham uznała, że na pokazie Victoria’s Secret powinny się pojawić dziewczyny o pełniejszych kształtach. I postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Do swojego zdjęcia z nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie prezentowała bieliznę marki Addition Elle dokleiła więc białe skrzydła. Zdjęcie z komentarzem „Got my wings” czyli „Mam swoje skrzydła” w kilkanaście godzin zyskało… pół miliona lajków. Czy myślicie, że takie akcje przekonają kiedyś firmę Victoria’s Secret by dostrzegła istnienie kobiet innych niż Alessandra Ambrosio?

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @theashleygraham

Modelka plus size -Ashley Graham wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: Te zdjęcia rozpętały burzę! Dwuletnia dziewczynka na halloweenowym balu była przebrana za... aniołka Victoria’s Secret!
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?