Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors
ZE ŚWIATA MODY

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Czy marka zaprosi je kiedyś na swój pokaz?

Marcin Brzeziński 21 listopada 2017 16:00
Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret! Robią to na razie tylko na zdjęciach, bo w rzeczywistości… wciąż jest to niemożliwe. W Szanghaju odbył się właśnie pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret i jak zwykle oglądaliśmy na nich całą armię modelek o perfekcyjnych figurach. Jedna z nich - Alessandra Ambrosio zdradziła, że przygotowuje się do tego wydarzenia przez cały rok. Przez dziewięć dni przed pokazem nie je żadnego solidnego posiłku (ciekawe, co to znaczy solidny w wypadku Ambrosio…), a dwanaście godzin przed nim nic nie pije…

 

Victoria’s Secret pokaz najnowszej kolekcji w Szanghaju
Fot. East News

Alessandra Ambrosio pokaz najnowszej kolekcji Victoria’a Secret w Szanghaju.

 

Polecamy też: Victoria’s Secret pokazała swoją najnowszą kolekcję w Szanghaju! Zobaczcie najseksowniejszy pokaz świata!
 

 

Aniołek plus size

Amerykańska modelka Tabria Majors nie ma ochoty na podobne wyrzeczenia (a może nawet tortury), a po za tym uważa, że w jej przypadku nic by nie dały. Wobec tego samowolnie wcieliła się w rolę Aniołka Victoria’s Secret i odtworzyła ze swoim udziałem słynne reklamy marki. Następnie zestawiła je z oryginałami i umieściła na Instagramie. Pod jednym ze swoich postów napisała: „Może zostanę chociaż Aniołkiem Victoria’s Secret na tegoroczny Halloween, skoro nie może to się zdarzyć w prawdziwym życiu? A serio, oddaję hołd moim ulubionym zdjęciom VS i chcę udowodnić, że krągłe dziewczyny też mogą reklamować bieliznę”. Okazało się, że internauci w większości się z nią zgadzają. Niektórzy sadzą nawet, że Tabria Majors wygląda seksowniej niż na przykład taka Candice Swanepoel.

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @tabriamajors

Modelka plus size -Tabria Majors wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: One kiedyś prezentowały najdroższy stanik na pokazie Victoria’s Secret. W tym roku zrobi to...
 

 

Mam swoje skrzydła

Również znana modelka i propagatorka piękna w rozmiarze plus size Ashley Graham uznała, że na pokazie Victoria’s Secret powinny się pojawić dziewczyny o pełniejszych kształtach. I postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Do swojego zdjęcia z nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie prezentowała bieliznę marki Addition Elle dokleiła więc białe skrzydła. Zdjęcie z komentarzem „Got my wings” czyli „Mam swoje skrzydła” w kilkanaście godzin zyskało… pół miliona lajków. Czy myślicie, że takie akcje przekonają kiedyś firmę Victoria’s Secret by dostrzegła istnienie kobiet innych niż Alessandra Ambrosio?

 

Modelki plus size wcielają się w Aniołki Victoria’s Secret
Fot. Instagram @theashleygraham

Modelka plus size -Ashley Graham wciela się w Aniołka Victoria’s Secret.

 

Polecamy też: Te zdjęcia rozpętały burzę! Dwuletnia dziewczynka na halloweenowym balu była przebrana za... aniołka Victoria’s Secret!
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.