ZE ŚWIATA MODY

Będzie można kupić kopię stanika Fantasy Bra z pokazu Victoria's Secret!

Jego oryginał kosztuje... milion dolarów!

Marcin Brzeziński 7 listopada 2018 11:05

Po raz pierwszy będzie można kupić kopię stanika Fantasy Bra z pokazu Victoria'S Secret! Już od roku 1996 kulminacyjnym punktem dorocznego show słynnej marki bieliźniarskiej jest prezentacja wyjątkowego stanika Fantasy Bra. A wyjątkowa jest zwłaszcza jego cena. Wystarczy tylko przypomnieć, że dwa lata temu stanik kosztował trzy miliony dolarów. W tym roku zaś stanik ochrzczony jako Dream Angels Fantasy Bra wyceniono na okrągły milion.

Kto wystąpi w staniki Fantasy Bra od Victoria's Secret?

Na pokazie w Nowym Jorku zaszczyt wystąpienia w ozdobionym tysiącami kamieni Swarovskiego staniku przypadnie modelce Elsie Hosk. Ale po raz pierwszy w historii nie tylko ona będzie mogła cieszyć się jego wyjątkowością. Już 29 listopada do wybranych sklepów Victoria's Secret na całym świecie trafią bowiem kopie Dream Angels Fantasy Bra kosztujące dużo mniej niż milion bo... zaledwie 250 dolarów. I jesteśmy przekonani, że znikną w oka mgnieniu. W oczekiwaniu na tegoroczne show Victoria's Secret zobaczmy, jak w poprzednich latach wyglądały wyjątkowe Fantasy Bra! ZOBACZ ZDJĘCIA

Elisa Hosk prezentuje stanik Fantasy Bra w którym wystąpi na pokazie Victoria's Secret.

Elisa Hosk w staniku Fantasy Bra wykonanym z diamentów Swarovskiego i topazów.

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.