Pokaz Victoria’s Secret 2018 odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku
Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Co trzeba wiedzieć o najbliższym pokazie Victoria’s Secret?

Oto szczegóły!

Marcin Brzeziński 6 listopada 2018 18:30
Pokaz Victoria’s Secret 2018 odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku
Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Pokazy Victoria’s Secret to zawsze wielkie widowiska. Tegoroczny odbędzie się już 8 listopada, a 2 grudnia będzie można go oglądać w sieci. Gdzie tym razem wystąpią Aniołki? Które z nich zobaczymy na wybiegu i kto im będzie akompaniował. I najważniejsze - ile będzie kosztować tegoroczny stanik Fantasy Bra? Znamy odpowiedzi!

Gdzie odbędzie się pokaz Victoria's Secret?

Ostatnie pokazy z cyklu Victoria's Secret Fashion Show miały miejsce w Londynie, Miami i Los Angeles. W zeszłym roku Aniołki zawędrowały aż do Szanghaju (jak wiemy nie obyło się z tej okazji be przygód…). W tym roku chyba nie należy się ich spodziewać, bo Victoria's Secret Fashion Show 2018 będzie gościł Nowy Jork.

Jakie modelki zobaczymy pokaz Victoria's Secret?

Na wybiegu pojawią się Gigi Hadid, Kendall Jenner, Cindy Bruna, Devon Windsor, Leomie Anderson i Shanina Shaik. W roli Aniołków zadebiutują zaś Winnie Harlow, Duckie Thot, Maia Cotton, Sofie Rovenstine i Iesha Hodges. Uwagę zwróci też na siebie pierwsza w historii modelka z Filipin Kelsey Merritt.

Kto zaśpiewa dla Aniołków Victoria's Secret?

W tym roku lista występujących jest naprawdę długa. Zobaczymy bowiem i usłyszymy Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Ritę Orę, Shawn Mendes i The Struts. Przypomnijmy, że w zeszłym roku główną atrakcją muzyczną był Harry Styles.

Kto będzie gościem specjalnym pokaz Victoria's Secret?

Na pokazie pojawi się Mary Katrantzou, która stworzyła specjalną kolekcję dla Victoria’s Secret. Projektantka, która na co dzień mieszka i tworzy w Londynie, nazywana jest Królową Wzorów. Teraz zaprojektowała zjawiskową kolekcję, która łączy delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym glamourem. „Wszystko, co tworzy Victoria’s Secret jest związane z poczuciem pewności i siły kobiety, a jednocześnie zabawą tym, co nosi. Nasza wspólna kolekcja jest odważna, zabawna i pełna luzu”, podkreśla Katrantzou.

Ile wart będzie Fantasy Bra?

Tradycyjnie kulminacją wieczoru będzie prezentacja stanika Fantasy Bra noszącego w tej edycji nazwę Dream Angels Fantasy Bra. Ozdobiony tysiącami kryształów Swarovskiego model wyceniany jest na milion dolarów. Musimy przyznać, że jesteśmy tym faktem dość rozczarowani. Fantasy Bra z 2016 roku kosztował przecież trzy miliony!

Projekty Mary Katrantzou dla Victoria’s Secret.

Mary Katrantzou stworzyła specjalną kolekcję dla Victoria’s Secret
Fot. Materiały prasowe

Podczas tegorocznego Victoria’s Secret Fashion Show stanik Fantasy Bra zaprezentuje Elsa Hosk.

Pokaz Victoria’s Secret 2018 odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku, Fantasy Bra
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.