/corka-moniki-bellucci-zachwyca-na-planie-reklamy-dolce-gabbana-15-latka-wyglada-jak-jej-slynna-mama
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Moniki Bellucci zachwyca na planie reklamy Dolce & Gabbana. 15-latka wygląda jak jej słynna mama!

Deva Cassel już robi karierę w modelingu

Paulina Filipowicz 12 sierpnia 2020 15:29
/corka-moniki-bellucci-zachwyca-na-planie-reklamy-dolce-gabbana-15-latka-wyglada-jak-jej-slynna-mama
Fot. Getty Images/Instagram

Deva Cassel to córka słynnej aktorskiej pary Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. 15-latka wybrała jednak inną ścieżkę kariery i postanowiła zaangażować się w modeling. Piękna 15-latka nawiązała właśnie kolejną współpracę z topowym domem mody Dolce & Gabbana, a na planie zachwyciła wyjątkową urodą. Młoda modelka coraz bardziej przypomina swoją sławną mamę!

Córka Moniki Bellucci zachwyca na planie reklamy Dolce Gabbana. 15-latka wygląda jak jej słynna mama

Słynna aktorska para, Vincent Cassell i Monika Bellucci, poznali się na planie filmu "Aparatament". Gorący i burzliwy romans przerodził się w prawdziwe uczucie - para pobrała się 3 sierpnia 1999 roku. Kilka lat później postanowili powiększyć rodzinę i na świecie pojawiły się ich dwie córki: Deva, urodzona w 2004 roku oraz Leonie, która przyszła na świat w 2010 roku. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i cztery lata temu aktorzy postanowili się rozwieść.

Córki Moniki Bellucci mają wciąż dobry i stały kontakt z ojcem. Vincent Cassell próbuje uchronić je przed niebezpieczeństwami, które niesie za sobą praca w show-biznesie. Jak widać, nie powstrzymuje to 15-letniej Devy Cassel, by próbować swoich sił w modelingu. Piękna córka aktorów ma już za sobą pierwsze sukcesy w branży, a teraz po raz kolejny została zaproszona do udziału w kampanii luksusowego domu mody Dolce & Gabbana.

Deva Cassel swoją wyjątkową urodą zafascynowała włoskich projektantów, którzy zrobili z niej główną gwiazdę nowej kampanii. Zdjęcia do reklamy odbywały się w słynnym kurorcie turystycznym Bellagio nad jeziorem Como. 15-latka wystąpiła w białej romantycznej sukience mini i ozdobnych sandałkach. Jej makijaż był minimalistyczny, więc nie przykrywał naturalnego piękna młodej modelki. Największą uwagę przyciągają jednak bujne, ciemne, długie włosy Devy Cassel, które sprawiają, że dziewczyna jeszcze bardziej przypomina swoją sławną mamę!

Widzicie to podobieństwo do Moniki Belluci?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The "Dobermann" eyes #devacassel . . . . .@d.casseluxxi #monicabellucci #vincentcassel

Post udostępniony przez Deva Cassel (@devacassel_)

/corka-moniki-bellucci-zachwyca-na-planie-reklamy-dolce-gabbana-15-latka-wyglada-jak-jej-slynna-mama
Fot. Getty Images
 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.