Deva Cassel - corka Moniki Belucci muzą Jacquemus
Fot. Veeren -Christophe Clovis / Bestimage/ONS
ze świata mody

Córka Moniki Bellucci podbija świat mody! Deva Cassel zachwyca nie tylko u Jacquemus

Niedaleko pada jabłko od jabłoni…

Redakcja VIVA! 26 stycznia 2023 18:30
Deva Cassel - corka Moniki Belucci muzą Jacquemus
Fot. Veeren -Christophe Clovis / Bestimage/ONS

Wyjątkowe, niepowtarzalne, elektryzujące… tylko kilka modelek i aktorek w historii ma w sobie to „coś”, co sprawia, że nie da się od nich oderwać wzroku. Monica Bellucci bezsprzecznie jest jedną z takich gwiazd. Teraz okazuje się, że jej córka ma w sobie tę samą magię. W grudniu 2022 roku Deva Cassel (Deva jest córką Bellucci i francuskiego aktora Vincenta Cassela) wystąpiła w pokazie kolekcji „Le Raphia” Jacquemus. Na wybiegu wywołała sensację. Teraz pojawiła się wśród gości pokazu haute couture Dior i ponownie zachwyciła - wyglądała jak sławna mama!

ZOBACZ TAKŻE: Fenomen marki: Jacquemus. Co warto wiedzieć o brandzie, który szturmem podbił świat mody?

Deva Cassel, córka Moniki Belluci sensacją w świecie mody

Deva Cassel ma zaledwie 16 lat, a już sporo osiągnięć na swoim koncie. Zadebiutowała w modelingu w wieku 14 lat, kiedy wystąpiła dla Dolce & Gabbana. W 2021 roku świat obiegły jej niesamowite zdjęcia z Wenecji - w kwiecistej sukni marki wyglądała jak bogini. Chodziła w pokazach tego włoskiego domu mody - na wybiegu prezentowała kolekcję jesień/zima 2023 haute couture i kolekcję wiosna/lato 2023. W grudniu 2022 look, który zaprezentowała na pokazie Jacquemus stał się szybko viralem w sieci - fanki marki zaczęły fotografować się z wielkimi kwiatami zamiast kolczyków.

Deva Cassel na pokazie kolekcji Jacquemus na sezon wiosna/lato 2023.

Deva Cassel - corka Moniki Belucci muzą Jacquemus
Fot. Imax Tree/Free

Córka sławnych rodziców: Deva Cassel - historia życia modelki

Deva jest owocem burzliwego związku sławnej aktorskiej pary. Bellucci i Cassel poznali się w 1996 roku na planie filmu „Apartament”. Pobrali się w 1999 roku podczas kameralnej ceremonii w Monako. Byli nietypową parą - długo nie mieszkali razem - Bellucci uważała, że rutyna szkodzi związkowi. W związku zdarzały się zdrady (podobno z obu stron). Zagrali razem w 10 filmach. W 2004 roku urodziła się ich pierwsza córka - Deva, w 2010 druga - Leonie. Najważniejszy wspólny projekt. Pomimo ogromnej miłości do córek, małżeństwo nie przetrwało. Monica i Vincent rozstali się w 2013 roku. Jednak do dziś się przyjaźnią i oboje wspierają Devę w jej karierze. Cassel pojawił się nawet na grudniowym pokazie Jacquemus!

Monica Bellucci i Deva w  2008 roku

Monica Bellucci i Deva Cassel
Fot. Cityfiles/Polaris/East News

Deva jest niezwykle podobna do swojej sławnej matki, ale nie chodzi tu tylko o byciu kopią kultowej gwiazdy. Jej energia i sposób, w jaki prezentuje kreacje sprawia, że Cassel zdaje się mieć szansę dołączyć do wąskiego grona supermodelek.

Deva Cassel wśród gości pokazu Dior Haute Couture w styczniu 2023.

Deva Cassel Dior
Fot. JULIEN DE ROSA / AFP)

Deva w Wenecji podczas Dolce&Gabbana Alta Moda w sierpniu 2021 roku.

Deva Cassel - corka Moniki Belucci muzą Jacquemus
Fot. Manuele Mangiarotti/IPA/Shutterstock/East News

Deva przed paryskim pokazem Dior we wrześniu 2021 roku.

Deva Cassel - corka Moniki Belucci muzą Jacquemus
Fot. Christian Vierig/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.