Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie najnowsze buty Puma, który reklamuje Cara Delevingne!

Zakochacie się w nich!

Marcin Brzeziński 21 maja 2018 11:00
Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Puma prezentuje swoje najnowsze buty sportowe o nazwie Muse Cut-Out. Jak czytamy, model ten powstał z myślą o kobiecie silnej i odważnej. A zdaniem marki, modelka i aktorka Cara Delevingne doskonale ucieleśnia niezależny, kobiecy styl. Dlatego to właśnie ona reklamuje najnowszy produkt sportowego giganta. To, co wyróżnia Muse Cut-Out to neonowy odcień żółtego, techniczne detale oraz geometryczne linie. Na uwagę zasługuje podzielona podeszwa, której kształt został zainspirowany tańcem. Dla uzyskania futurystycznego looku, projektanci marki Puma dodali zaś metaliczną klamrę z tworzywa TPU. Pytanie tylko, czy model Muse Cut-Out ma jeszcze coś wspólnego ze sportem… Jak uważacie?

Cara Delevingne-modelka do zadań specjalnych

Jeśli istnieją modelki wielozadaniowe, to z pewnością taką jest Cara Delevingne. Nie dość, że wciąż chodzi w najważniejszych pokazach na świecie i gra w hollywoodzkich filmach, to jeszcze nauczyła się grać na gitarze i nagrała piosenkę z Pharrellem Williamsem. Parę lat temu dała się też poznać także jako dziennikarka brytyjskiego magazynu Love. Naczelna Love Katie Grand była pod jej ogromnym wrażeniem: „Cara udowodniła, że jest najbardziej nieustraszoną reporterką i autorką wywiadów, jaką znam. Nie ma pytania, którego bałaby się zadać”.

Wydaje się więc, że Puma dokonała świetnego wyboru! Jak uważacie?

Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.