Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie najnowsze buty Puma, który reklamuje Cara Delevingne!

Zakochacie się w nich!

Marcin Brzeziński 21 maja 2018 11:00
Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Puma prezentuje swoje najnowsze buty sportowe o nazwie Muse Cut-Out. Jak czytamy, model ten powstał z myślą o kobiecie silnej i odważnej. A zdaniem marki, modelka i aktorka Cara Delevingne doskonale ucieleśnia niezależny, kobiecy styl. Dlatego to właśnie ona reklamuje najnowszy produkt sportowego giganta. To, co wyróżnia Muse Cut-Out to neonowy odcień żółtego, techniczne detale oraz geometryczne linie. Na uwagę zasługuje podzielona podeszwa, której kształt został zainspirowany tańcem. Dla uzyskania futurystycznego looku, projektanci marki Puma dodali zaś metaliczną klamrę z tworzywa TPU. Pytanie tylko, czy model Muse Cut-Out ma jeszcze coś wspólnego ze sportem… Jak uważacie?

Cara Delevingne-modelka do zadań specjalnych

Jeśli istnieją modelki wielozadaniowe, to z pewnością taką jest Cara Delevingne. Nie dość, że wciąż chodzi w najważniejszych pokazach na świecie i gra w hollywoodzkich filmach, to jeszcze nauczyła się grać na gitarze i nagrała piosenkę z Pharrellem Williamsem. Parę lat temu dała się też poznać także jako dziennikarka brytyjskiego magazynu Love. Naczelna Love Katie Grand była pod jej ogromnym wrażeniem: „Cara udowodniła, że jest najbardziej nieustraszoną reporterką i autorką wywiadów, jaką znam. Nie ma pytania, którego bałaby się zadać”.

Wydaje się więc, że Puma dokonała świetnego wyboru! Jak uważacie?

Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Cara Delevingne w reklamie Puma
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.