Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. fot. Instagram.com
VIVA! Tylko u nas

Beyoncé w ciąży dyktuje trendy i nosi ubrania z sieciówek. Jej ulubiona marka to…

Barbara Łubko 9 maja 2017 10:15
Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. fot. Instagram.com

Gwiazda uwielbia fotografować się w coraz to nowych, odważnych stylizacjach. Zdjęcia wrzuca zarówno na oficjalną stronę internetową, jak i na swój profil na Instagramie. Odkąd zaszła w drugą ciążę (z bliźniakami!) Beyoncé robi to jeszcze częściej. Widać, że w przeciwieństwie do innej gwiazdy mediów społecznościowych - Kim Kardashian, w ciąży czuje się wspaniale i chętnie eksperymentuje teraz z modą.

Ostatnio pokazała się od stóp do głów ubrana w rzeczy z sieciowych marek. T-shirt z napisem „Preggers” („Ciężarna”) to rzecz z popularnej brytyjskiej sieciówki Asos. W Polsce sklep dostępny jest od lat poprzez stronę internetową. To tanie rzeczy zgodne z najnowszymi trendami.

Co jeszcze miała na sobie królowa Bey? Gwiazda od lat wierna jest innej popularnej brytyjskiej marce Topshop. Pojedyncze elementy często przemyca do swoich stylizacji. Teraz postawiła na wersję maksimum - wybrała spodnie rurki i dżinsową kurtkę z tej sieciówki. Choć ceny w Topshopie nie są tak niskie jak w Asos, to oczywiście nie jest to luksus do jakiego zdążyli nas przyzwyczaić wielcy projektanci. Bey postanowiła nawet buty wybrać „normalne” - kto z nas nie ma w swojej szafie trampek marki Converse?

Zobacz także: Bey przygotowała wyjątkowy prezent dla swoich fanek. Tego nikt się nie spodziewał!

Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. mat. prasowe / Instagram.com
T-shirt Asos, ok. 70 zł; kurtka Topshop, ok. 250 zł; dżinsy Topshop, ok. 230 zł; trampki Converse, ok. 230 zł.

Zobacz także: Dlaczego Beyoncé tak chętnie pokazuje swoje zdjęcia w ciąży?
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.