Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. fot. Instagram.com
VIVA! Tylko u nas

Beyoncé w ciąży dyktuje trendy i nosi ubrania z sieciówek. Jej ulubiona marka to…

Barbara Łubko 9 maja 2017 10:15
Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. fot. Instagram.com

Gwiazda uwielbia fotografować się w coraz to nowych, odważnych stylizacjach. Zdjęcia wrzuca zarówno na oficjalną stronę internetową, jak i na swój profil na Instagramie. Odkąd zaszła w drugą ciążę (z bliźniakami!) Beyoncé robi to jeszcze częściej. Widać, że w przeciwieństwie do innej gwiazdy mediów społecznościowych - Kim Kardashian, w ciąży czuje się wspaniale i chętnie eksperymentuje teraz z modą.

Ostatnio pokazała się od stóp do głów ubrana w rzeczy z sieciowych marek. T-shirt z napisem „Preggers” („Ciężarna”) to rzecz z popularnej brytyjskiej sieciówki Asos. W Polsce sklep dostępny jest od lat poprzez stronę internetową. To tanie rzeczy zgodne z najnowszymi trendami.

Co jeszcze miała na sobie królowa Bey? Gwiazda od lat wierna jest innej popularnej brytyjskiej marce Topshop. Pojedyncze elementy często przemyca do swoich stylizacji. Teraz postawiła na wersję maksimum - wybrała spodnie rurki i dżinsową kurtkę z tej sieciówki. Choć ceny w Topshopie nie są tak niskie jak w Asos, to oczywiście nie jest to luksus do jakiego zdążyli nas przyzwyczaić wielcy projektanci. Bey postanowiła nawet buty wybrać „normalne” - kto z nas nie ma w swojej szafie trampek marki Converse?

Zobacz także: Bey przygotowała wyjątkowy prezent dla swoich fanek. Tego nikt się nie spodziewał!

Beyoncé w ubraniach marki Topshop
Fot. mat. prasowe / Instagram.com
T-shirt Asos, ok. 70 zł; kurtka Topshop, ok. 250 zł; dżinsy Topshop, ok. 230 zł; trampki Converse, ok. 230 zł.

Zobacz także: Dlaczego Beyoncé tak chętnie pokazuje swoje zdjęcia w ciąży?
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.