Małgorzata Kożuchowska - gwiazda najnowszej Vivy!
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
Tylko u nas

Małgorzata Kożuchowska na okładce świątecznej "Vivy!". Po raz pierwszy o macierzyństwie i synku, który zmienił jej życie

MA 1 grudnia 2015 21:30
Małgorzata Kożuchowska - gwiazda najnowszej Vivy!
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Jako 20-latka myślała, że dziecko to abstrakcja. Jako 30-latka skupiła się na rolach. Kiedy skończyła czterdziestkę, doszła do wniosku, że ze wszystkich ról na świecie rola matki jest dla niej najważniejsza. Ale o swoje marzenia musiała powalczyć. I choć zazwyczaj godzi się z tym, co przynosi los, w tym przypadku nie miała planu B. Ponad rok temu urodziła Jasia i świat zawirował.

 

Jak udało jej się zostać mamą, czy czuje się spełnioną kobietą i dlaczego ten mały człowiek tak bardzo zmienił jej życie, Małgorzata Kożuchowska w wyjątkowej rozmowie z Katarzyną Przybyszewską. Pierwszej o synku.

Wiadomość o ciąży była jak najdroższy brylant. Ale początek był stresujący. Musiałam leżeć przez dwa miesiące. Akurat byłam krótko po premierze "Kotki na gorącym blaszanym dachu", sztuce jak na złość o kobiecie, która nie może mieć dzieci.

Wywiad w najnowszej "Vivie!", która ukaże się w czwartek. Już dziś zobaczcie jak aktorka wygląda na dwóch okładkach do wyboru.

 

Małgorzata Kożuchowska w sukni Papillon
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

 

Małgorzata Kożuchowska w sukni Paprocki & Brzozowski
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.