Małgorzata Kożuchowska - gwiazda najnowszej Vivy!
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
Tylko u nas

Małgorzata Kożuchowska na okładce świątecznej "Vivy!". Po raz pierwszy o macierzyństwie i synku, który zmienił jej życie

MA 1 grudnia 2015 21:30
Małgorzata Kożuchowska - gwiazda najnowszej Vivy!
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Jako 20-latka myślała, że dziecko to abstrakcja. Jako 30-latka skupiła się na rolach. Kiedy skończyła czterdziestkę, doszła do wniosku, że ze wszystkich ról na świecie rola matki jest dla niej najważniejsza. Ale o swoje marzenia musiała powalczyć. I choć zazwyczaj godzi się z tym, co przynosi los, w tym przypadku nie miała planu B. Ponad rok temu urodziła Jasia i świat zawirował.

 

Jak udało jej się zostać mamą, czy czuje się spełnioną kobietą i dlaczego ten mały człowiek tak bardzo zmienił jej życie, Małgorzata Kożuchowska w wyjątkowej rozmowie z Katarzyną Przybyszewską. Pierwszej o synku.

Wiadomość o ciąży była jak najdroższy brylant. Ale początek był stresujący. Musiałam leżeć przez dwa miesiące. Akurat byłam krótko po premierze "Kotki na gorącym blaszanym dachu", sztuce jak na złość o kobiecie, która nie może mieć dzieci.

Wywiad w najnowszej "Vivie!", która ukaże się w czwartek. Już dziś zobaczcie jak aktorka wygląda na dwóch okładkach do wyboru.

 

Małgorzata Kożuchowska w sukni Papillon
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

 

Małgorzata Kożuchowska w sukni Paprocki & Brzozowski
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.