Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Viva! 6/2016
Fot. Zuza Krajewska
DZIECI GWIAZD

Długo starała się o dziecko, mamą została w wieku 42 lat. Dorota Chotecka wspomina tamten okres

Żona Radosława Pazury wróciła pamięcią do 2007 roku

Karol Sowa 24 maja 2024 13:06
Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Viva! 6/2016
Fot. Zuza Krajewska

W 2007 roku 42-letnia wówczas Dorota Chotecka i Radosław Pazura powitali na świecie ukochaną córeczkę. W ostatnim wywiadzie aktorka postanowiła wrócić pamięcią do tamtego okresu. Opowiedziała wówczas, jak wpłynęło na nią późne macierzyństwo. 

Życie prywatne Doroty Choteckiej i Radosława Pazury

Zachwyciła swoim talentem w latach 90., do dziś hipnotyzuje telewidzów. Dorota Chotecka olśniewa nie tylko na szklanym ekranie, ale też w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zabawne filmiki ze swoim ukochanym mężem, z którym od 35 lat tworzy piękny i zgrany duet. Oboje unikają błysku fleszy, a medialne konflikty nie są im znane. Skupiają się na pracy, zaciszu domowym i córce — Klarze Marii. 

CZYTAJ TEŻ: Michał Kassin dokonał coming outu i zadebiutował z partnerem na salonach. Ależ oni się kochają!

Dorota Chotecka i Radosław Pazura
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dorota Chotecka szczerze o późnym macierzyństwie

Przypomnijmy, że artyści w 2007 roku zostali rodzicami. Ulubieńcy publiczności nigdy nie ukrywali, że marzy im się założenie rodziny. Nic więc dziwnego, że narodziny córki były dla nich najszczęśliwszym dniem w życiu, zwłaszcza że Dorota Chotecka miała problemy z zajściem w ciążę. 

W tamtym czasie dużo emocji wzbudzał wiek aktorki, która miała wówczas 42 lata. „Do macierzyństwa podeszłam z dużym spokojem. Wiedziałam, że czeka mnie niezwykła, fantastyczna droga, czasami też wyboista. Wszystko zależy od tego, co jest dla nas tak naprawdę ważne. Ktoś wybiera rodzinę, ktoś inny karierę. [...]. Dla mnie czas spędzany w domu z córką był fantastyczny", zwierzała się w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Aktorka podkreśliła również, że jej kariera i pozycja w branży sprawiły, że bez większych zmartwień mogła wychowywać córeczkę. „Urodziłam, mając 42 lata. Miałam za sobą pracę na planach fantastycznych produkcji. Moje nazwisko było już znane. Nie musiałam gonić wtedy za pracą, bo już miałam wypracowaną pozycję, a to zupełnie inna bajka. Miałam odłożone pieniądze, które pozwoliły mi spokojnie spędzać czas w domu z córką. Mówię o tym, ponieważ nie wiem, czy w wieku 22-24 lat powiedziałabym to samo. Natomiast jestem tu i teraz. Moje życie potoczyło się tak, jak się potoczyło. Czuję się spełniona, a moja córka często utwierdza mnie w tym, że jestem wspaniałą mamą", podsumowała. 

SPRAWDŹ TEŻ: Niedługo zostanie ojcem, mówi o bliźniakach! Marcin Hakiel pierwszy raz skomentował ciążę partnerki

Dorota Chotecka i Radosław Pazura przy oknie
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
[Ostatnia publikacja na Viva Historie 27.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.