Dj Adamus, sesja dla VIVY!
Fot. Bartek Wierczorek/LAF AM
Wywiady Piotra Najsztuba

Już nie liczy kobiet i wyznaje: "Bardziej zdradzamy umysłem, a nie penisem". DJ Adamus o urokach swojego życia

8 października 2015 13:30
Dj Adamus, sesja dla VIVY!
Fot. Bartek Wierczorek/LAF AM

"To nieustanne imprezowanie - bo w gruncie rzeczy, będąc DJ-jem imprezujesz - już powinno Cię zabić. A tu tylko oczy czerwone..." - ironizuje Piotr Najsztub. "Na nagłą śmierć jest już chyba za późno, bo się do takiego życia przyzwyczaiłem" - ripostuje DJ Adamus, juror popularnego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto w tym pojedynku na słowa będzie górą?

 

Dj Adamus opowiada w "Vivie!" o swoich seksualnych podbojach, tłumaczy, kiedy zaczyna się zdrada i wyjaśnia, dlaczego nie założył rodziny...

 

Jak to jest z pannami i DJ-ami? Krążą legendy. A DJ Adamus jest akurat strzelcem. I strzela. Tam, gdzie jest alkohol, dobra zabawa, są i kobiety, i śpiew, i wino. Najsztub pyta:

– Liczysz?

Nie. Przestałem w pewnym momencie. 

– Przy ilu?

Powyżej 20.

– Ile lat temu to było?

Kilkanaście.


Dj Adamus, sesja dla VIVY!
Fot. Bartek Wierczorek/LAF AM

 

Taki tryb życia ma swoją cenę. Trudno mieć rodzinę. Ale Adamus nie wydaje się tym przejmować. Wierzy, że wszystko wydarzy się w swoim czasie. Na razie jest rozbawionym czterdziestolatkiem. Wierność nie jest jego najmocniejszą stroną. Okazja, chwilowe zauroczenie to nie jest dla niego zdrada.

Uważam, że raczej bardziej zdradzamy umysłem, a nie penisem.

- Jakaś kobieta Cię zdradziła?

O zdradzie swojej kobiety dowiedziałem się dopiero pięć lat po fakcie, kiedy mi się sama przyznała, więc jakoś mną to nie rzuciło.

DJ Adamus twierdzi, teoretycznie jest zazdrosnym facetem, a praktycznie to nie wie. Kiedyś bywał zazdrosny, a teraz stara się wszystkie złe emocje trzymać na wodzy. Uprawia "tak zwany stoicyzm wewnętrzny". Nigdy nie robi scen, bo uważa, że podnoszenie głosu i agresja jest oznaką braku argumentów i słabości.

 

Dj Adamus, sesja dla VIVY!
Fot. Bartek Wierczorek/LAF AM

– Teraz jesteś zakochany?

To jest bardzo trudne…

- "To skomplikowane?"

Tak, związek jest skomplikowany.

– Właściwie w ogóle nie pojawiasz się na zdjęciach w towarzystwie kobiet.

Bardzo sobie cenię swoją prywatność. I bardzo jestem dumny, że nikt do końca nie wie, co tak naprawdę u mnie się dzieje.

Więcej o życiu popularnego DJ Adamusa w najnowszej "Vivie!", od dziś w kioskach.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.