NOWY NUMER VIVY!

Monika Zamachowska z synem o życiu z piętnem choroby, dorastaniu i tolerancji EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2017 12:30
 
Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem zgodzili się na wspólną rozmowę z Krystyną Pytlakowską. Syn Moniki Zamachowskiej od urodzenia zmaga się z zespołem Aspergera (lekka odmiana autyzmu). Oboje opowiedzieli nam o tym, jak radzą sobie z chorobą. To poruszające spotkanie przepełnione opowieścią o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu i tolerancji.

 

 
 
 

Monika Zamachowska i jej syn Tomasz Malcom o chorobie Aspergera

 
 
Dzisiaj wiem, że mogę dać ci szansę na normalne życie. A przede wszystkim, że ty sam możesz sobie ją dać”, powiedziała w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską Monika Zamachowska. Dziennikarka wraz z synem opowiedziała nam o zmaganiach z chorobą i próbach jej przezwyciężenia. Tomasz Malcolm od urodzenia cierpi na zespół Aspergera. Na początku nie było mu łatwo, ale dziś syn Moniki Zamachowskiej ma 16 lat i tysiące planów na przyszłość i marzeń do zrealizowania. 
 
 
I Tomek, i Monika udowadniają, że z tą chorobą da się normalnie żyć i oboje uważają, że nie powinna ona wykluczać dzieci z normalnego środowiska i społeczeństwa. O czym marzy Tomek? Kim chciałby zostać w przyszłości?  Zobaczcie wyjątkowe video!
 
 
 
Całą rozmowę z Moniką Zamachowską i jej synem Tomaszem Malcolmem przeczytacie w najnowszym numerze magazynu VIVA! z Magdaleną Mielcarz na okładce, dostępnym w sprzedaży już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Polecamy: „Wszyscy powinniśmy być feministami”. Magdalena Mielcarz o sile kobiecości. EKSKLUZYWNE VIDEO 

 

oraz: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.