NOWY NUMER VIVY!

Monika Zamachowska z synem o życiu z piętnem choroby, dorastaniu i tolerancji EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2017 12:30
 
Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem zgodzili się na wspólną rozmowę z Krystyną Pytlakowską. Syn Moniki Zamachowskiej od urodzenia zmaga się z zespołem Aspergera (lekka odmiana autyzmu). Oboje opowiedzieli nam o tym, jak radzą sobie z chorobą. To poruszające spotkanie przepełnione opowieścią o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu i tolerancji.

 

 
 
 

Monika Zamachowska i jej syn Tomasz Malcom o chorobie Aspergera

 
 
Dzisiaj wiem, że mogę dać ci szansę na normalne życie. A przede wszystkim, że ty sam możesz sobie ją dać”, powiedziała w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską Monika Zamachowska. Dziennikarka wraz z synem opowiedziała nam o zmaganiach z chorobą i próbach jej przezwyciężenia. Tomasz Malcolm od urodzenia cierpi na zespół Aspergera. Na początku nie było mu łatwo, ale dziś syn Moniki Zamachowskiej ma 16 lat i tysiące planów na przyszłość i marzeń do zrealizowania. 
 
 
I Tomek, i Monika udowadniają, że z tą chorobą da się normalnie żyć i oboje uważają, że nie powinna ona wykluczać dzieci z normalnego środowiska i społeczeństwa. O czym marzy Tomek? Kim chciałby zostać w przyszłości?  Zobaczcie wyjątkowe video!
 
 
 
Całą rozmowę z Moniką Zamachowską i jej synem Tomaszem Malcolmem przeczytacie w najnowszym numerze magazynu VIVA! z Magdaleną Mielcarz na okładce, dostępnym w sprzedaży już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Polecamy: „Wszyscy powinniśmy być feministami”. Magdalena Mielcarz o sile kobiecości. EKSKLUZYWNE VIDEO 

 

oraz: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?