NOWY NUMER VIVY!

Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2017 07:00

W najnowszym numerze VIVY!, Magdalena Mielcarz opowiedziała o poczuciu kobiecości, życiu między Warszawą a Los Angeles i niezwykłej relacji  z mamą, którą zaprosiła do niezwykłej „kilkupokoleniowej” sesji. Czego nauczyła ją Barbara Mielcarz?


Magdalena Mielcarz o relacjach z mamą

Dzieli je Ocean. Jednak swoją wyjątkową relację starają się pielęgnować. Jak radzą sobie z dzielącą je odległością? „Dużo rzeczy w wychowaniu dzieci czerpię z mamy. Dla mnie ta odległość jest bardzo trudna. Podróż trwa 12 godzin. Bardzo mi  brakuje mamy w różnych sytuacjach życiowych”, mówi Magdalena Mielcarz. „Skalą, na której zawsze mogę się oprzeć, jest mama. W chwilach zwątpienia jej mądrość i niezachwiany optymizm rozświetlają wszystko jak pochodnia”, dodaje.

 

„Wytłumaczyłam sobie jakoś to dystans. Ona jest szczęśliwa, mieszka tam gdzie lubi, sprzyja jej klimat, ma kochającego męża i wspaniałe córki. Nie mam wyjścia, jak cieszyć się ich szczęściem.  Dla mnie jest nagrodą to, że zimową porą mogę się przenieść w rajski świat jakim jest Kalifornia i korzystać z tych uroków”, mówi mama modelki, Barbara Mielcarz.

 

Zobaczcie nasze video!

 

Polecamy też: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecamy też: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.