NOWY NUMER VIVY!

Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2017 07:00

W najnowszym numerze VIVY!, Magdalena Mielcarz opowiedziała o poczuciu kobiecości, życiu między Warszawą a Los Angeles i niezwykłej relacji  z mamą, którą zaprosiła do niezwykłej „kilkupokoleniowej” sesji. Czego nauczyła ją Barbara Mielcarz?


Magdalena Mielcarz o relacjach z mamą

Dzieli je Ocean. Jednak swoją wyjątkową relację starają się pielęgnować. Jak radzą sobie z dzielącą je odległością? „Dużo rzeczy w wychowaniu dzieci czerpię z mamy. Dla mnie ta odległość jest bardzo trudna. Podróż trwa 12 godzin. Bardzo mi  brakuje mamy w różnych sytuacjach życiowych”, mówi Magdalena Mielcarz. „Skalą, na której zawsze mogę się oprzeć, jest mama. W chwilach zwątpienia jej mądrość i niezachwiany optymizm rozświetlają wszystko jak pochodnia”, dodaje.

 

„Wytłumaczyłam sobie jakoś to dystans. Ona jest szczęśliwa, mieszka tam gdzie lubi, sprzyja jej klimat, ma kochającego męża i wspaniałe córki. Nie mam wyjścia, jak cieszyć się ich szczęściem.  Dla mnie jest nagrodą to, że zimową porą mogę się przenieść w rajski świat jakim jest Kalifornia i korzystać z tych uroków”, mówi mama modelki, Barbara Mielcarz.

 

Zobaczcie nasze video!

 

Polecamy też: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecamy też: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.