Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
TYLKO U NAS!

„Sprzedałam pół miliona książek”, Blanka Lipińska o swojej nowej powieści Kolejne 365 dni

Premiera już 29 maja!

19 maja 2019 19:57
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Autorka zapowiada erotyczną jazdę bez trzymanki! Kolejne 365 dni Blanki Lipińskiej już niedługo, 29 maja. Tym razem ciężarna Laura Biel zostanie postrzelona. Lekarze walczą o jej życie. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo?

Tuż przed premierą pytamy autorkę o sukces wydawniczy. Seks, seksem, ale kasa też ważna!

Padł rekord?

Pobiłam wszech rekord Polski w przedsprzedaży w Empiku. Żaden polski ani zagraniczny autor nie sprzedał tyle książek co ja. W dwanaście godzin dwanaście tysięcy. W najlepszym momencie sprzedawałam 40 książek na minutę, a przypominam, że książki jeszcze nie ma. Premiera trzeciej części „Kolejne 365 dni” będzie dopiero 29 maja.

Ile do tej pory sprzedała Pani swoich książek?

Ponad pól miliona, ile dokładnie nie wiem. Zapytałam wydawnictwo, powiedzieli, że muszą policzyć.

Boże, to teraz tylko Pani i Mickiewicz liczą się w literaturze polskiej!

Właśnie! I Michalina Wisłocka ze „Sztuką kochania” bo ona ustanowiła absolutny wszech rekord. W kraju kupiono 9 mln jej książek. Jakbym tyle sprzedała, to bym była ustawiona do końca życia!  

Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Fot. mat. pras.
Blanka Lipińska, książki
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.