Światowe dni jogi

Joga z Agnieszką Maciąg. Część trzecia: jak poprawić pamięć WIDEO

Piotr Wojtasik 19 czerwca 2016 13:05

Przed nami drugi dzień ćwiczeń jogi z Agnieszką Maciąg. Wiemy już jak oddychać, jak dobrze i szybko zasnąć, a dzisiaj dowiemy się, jak zadbać o mózg, poprawić pamięć i usprawnić proces zapamiętywania. Powodem do weekendowych spotkań z Agnieszką jest Światowy Dzień Jogi, który gromadzi fanów jogi na Polu Mokotowskim w Warszawie. Postanowiliśmy dołączyć się do tej grupy!

A to wszystko dzięki Agnieszce Maciąg, która specjalnie dla Viva.pl przygotowała 3 lekcje z przydatnymi wskazówkami, które mają za zadanie nauczyć cię relaksować się i pozbyć stresu. Nasza ekipa spędziła z Agnieszk cały weekend. Efektem są trzy filmy. Pierwszy z nich - o nauce prawidłowego oddychania już prezentowaliśmy. Drugi był o zasypianiu i zdrowym śnie. A do oglądania trzeciego zapraszamy teraz!

 

Polecamy: Agnieszka Maciąg odbiła się od dna i zaczęła nowe życie: „Zrozumiałam, ze muszę naprawić siebie”.

 

Agnieszka Maciąg jest autorytetem dla wielu kobiet. Promotorka zdrowego stylu życia. Modelka, dziennikarka, autorka bestsellerów „Smak życia”, „Smak szczęścia” „Smak miłości” oraz „Smak świąt”.

Jej DVD „Poranna joga z Agnieszką Maciąg” trafiła na pierwsze miejsce bestsellerów Empiku. Autorka popularnego bloga www.agnieszkamaciag.pl, który odwiedzają setki tysięcy czytelników.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Kobieta w podróży życia. Ćwiczy jogę, maluje, pisze wiersze i pysznie gotuje. Czaruje kobiecy świat i nieustannie inspiruje tysiące Polek.

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.