Agnieszka Maciąg
Fot. materiały prasowe
Domy gwiazd

Dom Agnieszki Maciąg to prawdziwa oaza spokoju!

Jak mieszka gwiazda, która obchodzi dziś 53. urodziny?

Aleksandra Frankowska 9 maja 2022 10:30
Agnieszka Maciąg
Fot. materiały prasowe

Agnieszka Maciąg, modelka i pisarka obchodzi dziś 53. urodziny. W swoim życiu gwiazda osiągnęła niezwykle wiele. Jak sama twierdzi, wiele zawdzięcza przemianie wewnętrznej, którą przeszła kilka lat temu. Pozwoliło jej to odnaleźć siebie dzięki jodze, medytacji i naturze. Jej życie zmieniło się całkowicie, a sukcesem jest również odbudowa związku, który wisiał już niemal na włosku. Agnieszka Maciąg chociaż bardzo chroni swoją prywatność, na Instagramie co jakiś czas publikuje zdjęcia ukazujące wnętrza jej niesamowitego domu. To prawdziwa oaza spokoju i odpoczynku. Jak mieszka Agnieszka Maciąg?

ZOBACZ TEŻ: Jak zachować młodość? Agnieszka Maciąg zdradza przepis na długowieczność 

Agnieszka Maciąg pokazała wnętrza swojego domu

Agnieszka Maciąg, miłośniczka natury i zdrowego stylu życia uwielbia otaczać się wszystkim co piękne i delikatne. We wnętrzach jej domu dominują jasne, minimalistyczne kolory: biele, beże, szarości i błękity. Wszyscy zwracają uwagę na sypialnię i przepiękne dwuosobowe łóżko w kolorze beżowym. Na każdym zdjęciu widnieje również biała pościel, w której niepostrzeżenie uwielbia wylegiwać się kot pisarki. Rama łóżka ma przepiękne detale, a po bokach znajdują się szafki nocne z lampkami, a także mnóstwem świec. W takim wnętrzu można doskonale wypocząć. Nad łóżkiem zawieszono na ścianie zasłony, a tuż obok widzimy nawet kominek. Na ścianie znajduje się również obraz z wizerunkiem XIX wiecznej kobiety.

Ze względu na to, że Agnieszka Maciąg sama pisze książki, poradniki i wiersze, jej dom jest pełen literatury. Na półkach, parapetach, czy przy łóżku, zauważyć można liczne pozycje ciekawych autorów.

CZYTAJ TEŻ:  7 wskazówek życia w pandemii według Agnieszki Maciąg

W salonie widać wygodną kanapę w kolorze szaro-kremowym, z miękkimi poduszkami, a także fotel i stolik kawowy. Ściany mają kolor śmietankowy. Uwagę zwraca również przepiękny ogród, na który wychodzą okna. To z pewnością tam wiele czasu spędza Agnieszka Maciąg, pisząc kolejne książki, a także medytując, czy uprawiając jogę. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.