Agnieszka Maciąg, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Dom Agnieszki Maciąg to prawdziwa oaza spokoju!

Jej wnętrza są minimalistyczne i przytulne.

Aleksandra Frankowska 9 maja 2021 13:27
Agnieszka Maciąg, dom
Fot. Instagram

Agnieszka Maciąg, modelka i pisarka obchodzi dziś 51. urodziny. W swoim życiu gwiazda osiągnęła niezwykle wiele. Jak sama twierdzi, wiele zawdzięcza przemianie wewnętrznej, którą przeszła kilka lat temu. Pozwoliło jej to odnaleźć siebie dzięki jodze, medytacji i naturze. Jej życie zmieniło się całkowicie, a sukcesem jest również odbudowa związku, który wisiał już niemal na włosku. Agnieszka Maciąg chociaż bardzo chroni swoją prywatność, na Instagramie co jakiś czas publikuje zdjęcia ukazujące wnętrza jej niesamowitego domu. To prawdziwa oaza spokoju i odpoczynku. Jak mieszka Agnieszka Maciąg?

Czytaj też: Jak zachować młodość? Agnieszka Maciąg zdradza przepis na długowieczność 

Agnieszka Maciąg pokazała wnętrza swojego domu

Agnieszka Maciąg, miłośniczka natury i zdrowego stylu życia uwielbia otaczać się wszystkim co piękne i delikatne. We wnętrzach jej domu dominują jasne, minimalistyczne kolory: biele, beże, szarości i błękity. Wszyscy zwracają uwagę na sypialnię i przepiękne dwuosobowe łóżko w kolorze beżowym. Na każdym zdjęciu widnieje również biała pościel, w której niepostrzeżenie uwielbia wylegiwać się kot pisarki. Rama łóżka ma przepiękne detale, a po bokach znajdują się szafki nocne z lampkami, a także mnóstwem świec. W takim wnętrzu można doskonale wypocząć. Nad łóżkiem zawieszono na ścianie zasłony, a tuż obok widzimy nawet kominek. Na ścianie znajduje się również obraz z wizerunkiem XIX wiecznej kobiety.

Ze względu na to, że Agnieszka Maciąg sama pisze książki, poradniki i wiersze, jej dom jest pełen literatury. Na półkach, parapetach, czy przy łóżku, zauważyć można liczne pozycje ciekawych autorów.

Czytaj również:  7 wskazówek życia w pandemii według Agnieszki Maciąg

W salonie widać wygodną kanapę w kolorze szaro-kremowym, z miękkimi poduszkami, a także fotel i stolik kawowy. Ściany mają kolor śmietankowy. Uwagę zwraca również przepiękny ogród, na który wychodzą okna. To z pewnością tam wiele czasu spędza Agnieszka Maciąg, pisząc kolejne książki, a także medytując, czy uprawiając jogę. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.