Weronika Kostyra 14 lutego 2016 21:44
1/15
Agnieszka Maciąg i Robert Wolański, "Viva!" 2011
Copyright @Piotr Porebsky/METALUNA
1/15

Piękni, zakochani, wpatrzeni w siebie… Tworzą szczęśliwe związki, choć zdarzało się, że musieli pokonywać życiowe zakręty. Przez lata występowali na naszych łamach. Dzięki nim poznawaliśmy wszelkie odcienie miłości i podziwialiśmy wspaniałe sesje zdjęciowe.
Z okazji walentynek - przypominamy te piękne zdjęcia i piękną miłość. I polecamy także 18 par na okładkach VIVY!

 

Na zdjęciu:

Agnieszka Maciąg i Robert Wolański w VIVIE!, 2011 rok.

Rok, w którym powstała ta piękna sesja, stanowi w ich życiu prawdziwą cezurę. Po 15 latach związku Agnieszka i Robert wzięli ślub, potajemny, dokładnie w Nowy Rok. Cztery miesiące później na świat przyszła ich córka Helena, która po mamie modelce, pisarce i popularnej blogerce odziedziczyła urodę i talent do gotowania, a po tacie, wybitnym fotografie, smykałkę do fotografowania.

 

Polacamy: Wywiad z Agnieszką Maciąg i Robertem Wolańskim.

2/15
Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Viva! grudzień 2007
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
2/15

Karolina Malinowska i Olivier Janiak w VIVIE!, 2007 rok.

 

Spotkali się, gdy ona była gwiazdą światowych wybiegów, on uczył się dziennikarskiego rzemiosła. Nie było rażenia piorunem ani motyli w brzuchu. Mimo to Karolina i Olivier są jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Po latach związku pobrali się w 2003 roku. Są rodzicami siedmioletniego Fryderyka, pięcioletniego Christiana i trzyletniego Juliana.

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

 

3/15
Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/15

Anna i Robert Lewandowscy, 2014 rok

 

Ich ślub 22 czerwca 2013 roku, po sześciu latach znajomości, był medialnym wydarzeniem nie tylko w Polsce. Nie mogło być inaczej. On to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Ona – wielokrotna mistrzyni świata i Europy w karate, trenerka fitness, specjalistka od spraw żywienia. Oboje piękni, ambitni i… bogaci. I bardzo zaangażowani w działalność charytatywną. Ich recepta na udany związek? Kibicować sobie we wszystkich działaniach.

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

4/15
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, "Viva!" 2011
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
4/15

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński w VIVIE!, 2011 rok.

 

O ich wspólnym życiu można powiedzieć, że upływa w rytm muzyki i podróży. Ona koncertuje gdzieś na świecie – w w najsłynniejszym amfiteatrze świata, kalifornijskiej Hollywood Bowl, Nowym Jorku, Tokio, Londynie czy Sydney, a on przemierza i fotografuje Afrykę. I tak od 18 lat. Na pierwszą randkę wybrali się na koncert Stinga. Po ślubie w 1998 roku ich zawodowe drogi na pewien czas się splotły – nagrali wspólnie kilkanaście wspaniałych płyt. On komponował, pisał teksty. "Inne kobiety dostają brylanty i futra, a ja piosenki", mówiła Anna Maria. Łączą ich synowie: blisko 18-letni Franek i 15-letni Staś, nazwani przez tatę… Little Co – Małą Spółką.

5/15
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z synami, "Viva!" 2006
Copyright @Marek Straszewski
5/15

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z synami w VIVIE!, 2006 rok.

 

Jedna z najszczęśliwszych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Pobrali się w 2000 roku. Zawsze razem, silni pewnością, że mogą na siebie liczyć w najtrudniejszych chwilach. Choć Justyna mnóstwo koncertuje, zawsze powtarza, że jej życiowe priorytety to być w pierwszej kolejności matką, potem żoną, a na końcu artystką. Ukoronowaniem związku Justyny i Macieja – architekta i byłego modela – są 16-letni dziś Leon, 11-letni Stanisław i 2,5-letnia Helenka. 

6/15
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, "Viva!" 2009
Copyright @Michał Dembiński
6/15

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w VIVIE!, 2009 rok.

 

Poznali się w przełomowym momencie jej życia. Właśnie się rozwiodła, umarła jej mama. W tych trudnych chwilach Katarzyna zawsze mogła liczyć na pomoc sąsiada, wielokrotnego mistrza świata fitness, Marcina Łopuckiego. On był po rozwodzie, wychowywał dwoje dzieci. Oboje po przejściach, najpierw się zaprzyjaźnili, a dwa lata później, 19 czerwca 2009 roku, pobrali. Do szczęścia brakowało im tylko dziecka. 23 listopada 2011 roku na świat przychodzi ich wymarzona córeczka Alikia. Dziewczynka dostała greckie imię, bo jej mama i tata kochają ten kraj.

7/15
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, "Viva!" 2010
Copyright @Marlena Bielińska / Move
7/15

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w VIVIE!, 2010 rok.

 

Kiedy powstawała ta sesja, Joanna i Maciej tworzyli szczęśliwą parę od siedmiu lat i byli rodzicami rocznej Janinki. Oboje bardzo zapracowani, znaleźli jednak sposób, by jak najwięcej czasu spędzać razem. Maciej, fan triathlonu, namówił ukochaną, by razem trenowali. Wspólna pasja bardzo ich do siebie zbliżyła. 26 grudnia 2014 roku w Słomczynie pod Warszawą odbył się ich ślub. Z dala od mediów, tylko w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Piękny finał historii, która zaczęła się na planie "M jak miłość".

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

8/15
Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
8/15

Ewa i Marek Bukowscy, 2013 rok

 

Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się podczas studiów w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, ślub wzięli… w przerwie między zajęciami. Mają dwóch synów: 22-letniego dziś Marcina i 10-letniego Szymona. Nie lubią słów mąż, żona, wolą – kochanek i kochanka. Mówią: "Nie jesteśmy na siebie skazani. Jesteśmy ze sobą, bo chcemy". I to "chcenie" trwa już 23 lata.

9/15
Olga Chajdas i Kasia Adamik, "Viva!" 2013
Copyright @Olga Majrowska
9/15

Olga Chajdas i Kasia Adamik w VIVIE!, 2013 rok.

 

To w "Vivie!" opowiedziały po raz pierwszy o swojej miłości. "Zakochałam się w Oli, zanim jeszcze ją dobrze poznałam, od pierwszego wejrzenia", mówi Kasia. Olga – reżyserka, scenarzystka, producentka i Kasia – plastyczka, storyboardzistka, również reżyserka – są razem prawie 10 lat. To dla Olgi Kasia, która mieszkała między innymi w Paryżu, Brukseli i Stanach, wróciła do Polski. Czy myślały o ślubie? Kasia: "Tak, ale okazało się, że ja, jako Francuzka, nie mogę zawrzeć homoseksualnego ślubu z partnerką z Polski". Czy mają wsparcie rodziny? Oczywiście, choć z mamą Kasi, Agnieszką Holland, która reżyseruje na całym świecie, spotykają się rzadko. Plany na przyszłość? Może dziecko, ale wtedy dziewczyny wyjadą z Polski.

10/15
Edyta i Cezary Pazurowie, "Viva!" 2009
Copyright @Marek Straszewski
10/15

Edyta i Cezary Pazurowie w VIVIE!, 2009 rok.

 

"Dnia 1 maja 2009 roku o godzinie 16.30 w Ogrodach Pałacu w Śmiłowicach przysięgę małżeńską złożą sobie Edyta i Cezary...". Tak zakończył się jeden z najbardziej kontrowersyjnych romansów ostatnich lat. Bo czy wybitny aktor i nikomu nieznana, na dodatek sporo młodsza dziewczyna mogli stworzyć udaną parę. Mogli! Gdy prasa pisała o "koniunkturalizmie" tej znajomości, Edyta mówiła o więzi, jaka łączy ją z ukochanym. Dziś jest mamą 6-letniej Amelki i 3-letniego Antoniego Józefa. A Cezary powtarza w wywiadach, że dopiero trzecie małżeństwo przyniosło mu szczęście i prawdziwy dom.

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

11/15
Elżbieta i Janusz Gajosowie, "Viva!" 2005
Copyright @Tomasz Sikora
11/15

Elżbieta i Janusz Gajosowie w VIVIE!, 2005 rok.

 

W ich przypadku nie sprawdziło się powiedzenie: "Do trzech razy sztuka", bo Elżbieta – dziś także jego menedżerka – jest czwartą żoną Janusza Gajosa. Od przeszło 25 lat tworzą małżeństwo idealne, choć sami za takie się nie uważają. On zdradził kiedyś w jednym z wywiadów, że nigdy nie zrobił żonie śniadania. Ale ceni ją i jest jej wdzięczny za to, że dała mu poczucie spokoju i bezpieczeństwa i stworzyła dom twierdzę, którego tak bardzo potrzebował. Recepta na małżeńską harmonię? "Ona mi się po prostu wciąż podoba", mówi Janusz Gajos. A Elżbieta na jednym z portali tak wspominała początki ich związku: "Spojrzał na mnie i stwierdził: »Ta albo żadna…«".

12/15
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, "Viva!" 2008
Copyright @Piotr Porebsky/METALUNA
12/15

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski w VIVIE!, 2008 rok

 

Kiedyś zapytała mamę, dlaczego wybrała właśnie ojca. Ta odpowiedziała, że wiedziała, że to jedyny, który jej nigdy nie zawiedzie. Gdyby ktoś zapytał Małgosię, dlaczego wybrała właśnie Bartka, odpowiedziałaby tak samo… A on? Pierwszy raz zobaczył ją na Okęciu w autobusie wiozącym pasażerów do samolotu. Oboje lecieli do Rzymu na pogrzeb Ojca Świętego, Jana Pawła II. Zobaczył i doznał iluminacji. Był kwiecień 2005 roku. Pobrali się 30 sierpnia 2008 roku w kościele Świętego Krzyża w Warszawie, w obecności rodziny i przyjaciół. Dwa lata temu, w październiku, na świat przyszło ich długo wyczekiwane i wymodlone dziecko – syn Jan Franciszek.

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

13/15
Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski, "Viva!" 2008
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
13/15

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski w VIVIE!, 2008 rok.

 

"Podoba mi się Grażyna, ale nie przepadam za Szapołowską", powiedział w jednym z wywiadów. Francuski biznesmen, antykwariusz właśnie dla niej, "najbardziej kobiecej kobiety w Polsce", jak pisała o Grażynie Agnieszka Osiecka – porzucił konie, kobiety i wolność. Pierwszy raz zobaczyła go przed laty przy kawiarnianym stoliku w Sopocie, gdzie siedział z Pawłem Delągiem. Nie wiedział nawet, że jest znaną aktorką. Podeszła, została przedstawiona. Zapytała: "Czy te piękne oczy muszą być takie smutne?". To był początek ich miłości, która nadal trwa.

14/15
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, "Viva!" 2010
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
14/15

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w VIVIE!, 2010 rok.

 

Gdy się poznali, ona miała 15 lat i była utalentowaną tancerką i wokalistką, on 33-letnim charyzmatycznym reżyserem musicali, dyrektorem Teatru Buffo. Ale ta miłość musiała poczekać jeszcze kilka lat.  Natasza i Janusz zaczęli się pojawiać razem od 2001 roku, pobrali się siedem lat później. W tym samym 2008 roku, 12 grudnia, na świat przyszła ich córka – Kalinka. Natasza nigdy nie ukrywała, że widzi w ukochanym swojego Mistrza. Że Janusz jest jej inspiracją, przewodnikiem w życiu i w pracy. Ich miłość nadal trwa. Bo oprócz niej łączy ich praca i pasja.

15/15
Ivona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, "Viva!" 2009
Copyright @Piotr Porebsky/METALUNA
15/15

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski w VIVIE!, 2009 rok.

 

Tancerka, jurorka "Tańca z Gwiazdami", zwana Czarną Mambą, i biznesmen poznali się w 2005 roku, zaręczyli trzy lata później, a powiedzieli sobie "tak" 25 września 2009 roku. W czerwonej sukni – zamiast białej – panna młoda wyglądała zjawiskowo, niczym Carmen tańcząca flamenco. Pan młody był zachwycony. I w tym zachwycie trwa do dziś. Jest wiernym kibicem żony – towarzyszy jej prawie w każdym odcinku tanecznego show.

 

Polecamy także: 18 znanych par na okładkach VIVY!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.