Agnieszka Radwańska
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
Tylko u nas

Agnieszka Radwańska na okładce VIVY!. Kiedy ślub? Co z dzieckiem? Jaką jest szefową dla... swojego chłopaka?

MA 11 stycznia 2016 20:00
Agnieszka Radwańska
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

 

Amerykanie nazywają ją „Polska Ninja", Włosi mówią o niej „Professore", a jej team: „Szefowa". Finezyjna na korcie i sexy na tenisowych afterparty. Zwyciężczyni prestiżowego WTA Finals 2015 w Singapurze.


Kocha: czekoladę, firmowe torebki i... Dawida Celta, swojego drugiego trenera i sparingpartnera w jednej osobie. O trudnych wyborach – osobistych i zawodowych, skomplikowanych rodzinnych relacjach, smaku zwycięstwa i goryczy porażki, cenie bycia na topie oraz... ślubie Agnieszka Radwańska opowiada w najnowszej VIVIE! Katarzynie Zwolińskiej.

 

Kariera tenisisty trwa plus minus do 30. roku życia. W marcu kończę 27, czas leci (śmiech). Na pewno chcę przez te parę lat, które mi jeszcze zostały, zabezpieczyć się tak finansowo, żeby mieć w tej kwestii spokój. I rodzić dzieci’’.

 

Wywiadowi towarzyszą seksowne zdjęcia Izy Grzybowskiej. Zanim sesję i wywiad zobaczycie w czwartek w kioskach, dziś oceńcie okładkę.
 

Agnieszka Radwańska na okładce Vivy!
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

 

Polecamy: Agnieszka Radwańska opowiada w VIVIE! o szale zwycięstwa, smakach porażki, życiu zakonnicy, codziennych wyrzeczeniach i relacjach z rodziną. Plus wyjątkowe zdjęcia - tylko u nas!

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.