Agnieszka Radwańska
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
Tylko u nas

Agnieszka Radwańska na okładce VIVY!. Kiedy ślub? Co z dzieckiem? Jaką jest szefową dla... swojego chłopaka?

MA 11 stycznia 2016 20:00
Agnieszka Radwańska
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

 

Amerykanie nazywają ją „Polska Ninja", Włosi mówią o niej „Professore", a jej team: „Szefowa". Finezyjna na korcie i sexy na tenisowych afterparty. Zwyciężczyni prestiżowego WTA Finals 2015 w Singapurze.


Kocha: czekoladę, firmowe torebki i... Dawida Celta, swojego drugiego trenera i sparingpartnera w jednej osobie. O trudnych wyborach – osobistych i zawodowych, skomplikowanych rodzinnych relacjach, smaku zwycięstwa i goryczy porażki, cenie bycia na topie oraz... ślubie Agnieszka Radwańska opowiada w najnowszej VIVIE! Katarzynie Zwolińskiej.

 

Kariera tenisisty trwa plus minus do 30. roku życia. W marcu kończę 27, czas leci (śmiech). Na pewno chcę przez te parę lat, które mi jeszcze zostały, zabezpieczyć się tak finansowo, żeby mieć w tej kwestii spokój. I rodzić dzieci’’.

 

Wywiadowi towarzyszą seksowne zdjęcia Izy Grzybowskiej. Zanim sesję i wywiad zobaczycie w czwartek w kioskach, dziś oceńcie okładkę.
 

Agnieszka Radwańska na okładce Vivy!
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

 

Polecamy: Agnieszka Radwańska opowiada w VIVIE! o szale zwycięstwa, smakach porażki, życiu zakonnicy, codziennych wyrzeczeniach i relacjach z rodziną. Plus wyjątkowe zdjęcia - tylko u nas!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…