Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O tym się mówi!

Przyjaciółka o stanie zdrowia Katarzyny Grocholi: ''Nadal jest w szpitalu”

Pisarka usłyszała niedawno przykrą diagnozę

Aleksandra Frankowska 20 grudnia 2022 18:58
Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Jak niedawno przyznała Dorota Szelągowska, jej mama, Katarzyna Grochola zmaga się z rakiem. Aktualnie przebywa w szpitalu, a o jej stanie zdrowia opowiedziała właśnie przyjaciółka, Dorota Goldpoint. Niestety wieści nie są najlepsze. Jak czuje się Katarzyna Grochola?

ZOBACZ TEŻ: Przejmujące wyznanie Doroty Szelągowskiej „Mama ma raka”

Katarzyna Grochola walczy z rakiem

Autorka bestsellerowych powieści niestety usłyszała straszną diagnozę. Katarzyna Grochola ma raka i przebywa aktualnie w szpitalu.

Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze – napisała dla Wysokich Obcasów.

Grochola już kiedyś potwierdziła, że zmagała się z nowotworem. Nie wiemy na ten moment, czy jest to nawrót choroby, czy może zupełnie inna jej odmiana.

Katarzyna Grochola
Fot. AKPA

CZYTAJ TEŻ: Poznali się przypadkiem, ślub wzięli przed domem. Tak kochają się Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik 

Ja wiem, że życie jest krótkie. I tak mam podarowany 32. rok życia. W czerwcu właśnie trzydzieści dwa lata temu lekarze dawali mi najwyżej trzy miesiące. Zdiagnozowali nowotwór. Powiedzieli, żebym się przygotowała. Przemyślała, co z opieką nad dzieckiem, spisała testament – tłumaczyła.

Dorota Goldpoint zdradziła co wie o stanie zdrowia Katarzyny Grocholi

Projektantka Dorota Goldpoint od lat przyjaźni się z Katarzyną Grocholą. W wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedziała ona o tym, jaki jest aktualny stan zdrowia Grocholi. Wspomniała, że pisarka wciąż przebywa w szpitalu, a w jej głosie słychać było przejęcie. Wierzy jednak, że to tylko chwilowy zły moment, a jej przyjaciółka wróci do zdrowia.

Dorota Goldpoint
Fot. Niemiec/AKPA

Kasia Grochola niestety jest w szpitalu. Nie mogła dzisiaj z nami być. Jest smutna diagnoza. W tej chwili są prowadzone badania, tak jak to w przypadkach chorób terminalnych. Po prostu czekamy. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy tę informację. Ale nie można się poddawać. Tak naprawdę życie jest w naszych sercach i naszym umyśle. Kochając życie, będziemy o to życie i zdrowie walczyć. Trzymam ogromnie kciuki za Kasię, dzwonie do niej, wzmacniam ją. Wiem, że sobie poradzi!

Katarzyna Grochola nagrała film prosto ze szpitala

Na Instagramie Katarzyny Grocholi pojawił się bardzo pozytywny film, który pisarka nagrała prosto ze szpitala. Potwierdziła, że jest po podwójnej operacji prawego płuca, w którym wykryto nowotwór. W dość zabawny sposób powiedziała również, że zainteresowanie jej chorobą sprawiło, że statystyki na jej Instagramie zaczęły rosnąć. Zapewniła również, że zamierza wyzdrowieć i przesłała fanom przepiękny uśmiech.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.