Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Żyłowie stoczą batalię o podział majątku! „Justyna nie da się wyrzucić z domu’’

To będzie najgłośniejszy rozwód tego roku?

Damian Duda 25 maja 2018 13:00
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Justyna i Piotr Żyłowie rozwodzą się. To, co jeszcze kilka tygodni temu nie było pewne, dziś jest już jasne. Super Express zapowiedział, że małżonkowie szykują się do ostrej batalii sądowej o podział majątku. Czy ich walkę będzie mogła zobaczyć cała Polska?

Justyna i Piotr Żyłowie rozwodzą się?!

To już pewna. A jeszcze pewniejsze jest to, że żona skoczka mu nie odpuści. Kiedy w lutym Justyna Żyła poinformowała w mediach społecznościowych, że Piotr ma kochankę, wszyscy wróżyli koniec kariery sportowca. Liczne wywiady, sesja w Playboyu... — to wszystko sprawiło, że atmosfer wokół ich rozstaniu zrobiła się naprawdę gorąca.

Teraz nikt nie ma już żadnych wątpliwości. Żyłowie zamierzają podzielić swój majątek.Ona nie ma wyjścia. Piotr chce od Justyny, aby spłaciła mu jego wkład finansowy. Jednak nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni, ale jest to praca dorywcza’’, zdradził dziennikowi znajomy pary.

Ich wspólny dom wyceniany jest na milion złotych. „To wszystko jest dla niej strasznie niesprawiedliwe. W końcu ziemię pod dom dała rodzina Justyny. Owszem on płacił, ale to ona miała na głowie nie tylko dzieci, ale i całą budowę. Od wjazdu pierwszej koparki była tam cały czas. Gotowała robotnikom (…) Justyna nie da się tak po prostu wyrzucić z domu’’, zdradza informator tabloidu.

Myślicie, że rozwód Justyny i Piotra Żyłów będzie najgłośniejszym rozstaniem tego roku? 

Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.