Zygmunt Chajzer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem!

Co dolega prezenterowi?

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2018 14:21
Zygmunt Chajzer
Fot. East News

Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem. Wszystko wyszło na jaw, podczas kręcenia odcinków do nowego sezonu programu TVN, Ameryka Express. Prezenter nie był w stanie wykonać jednego z zadań!  Co mu dolega?

Choroba Zygmunta Chajzera

Zygmunt Chajzer jest najstarszym uczestnikiem w historii programu Ameryka Express. Wraz z synem, Filipem zdecydował się na udział w show. Liczyli na dobrą zabawę i rywalizację z pozostałymi uczestnikami, jednak w trakcie poszczególnych zadań Zygmunt Chajzer natrafił na pewne komplikacje. Filip Chajzer zdradził, że tata ma problemy z sercem i ciśnieniem.

Jak donosi Super Express, prezenter nie będzie w stanie wykonać jednego z zadań, które zagrażało jego życiu i zdrowiu. Zygmunt Chajzer miał wspiąć się na 200 metrowe wzgórze. Ale jak donosi dziennik, ostatecznie prowadzący Idź na całość zrezygnuje z walki o immunitet. Filip Chajzer na metę dotarł sam. 

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Z synem Filipem w sesji dla VIVY!

Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.