Zygmunt Chajzer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer zajmie się nietypowym biznesem. Jedno jest pewne, to będzie hit!

Efekty zobaczymy już w przyszłym miesiącu!

Rafał Kowalski 6 czerwca 2019 08:16
Zygmunt Chajzer
Fot. East News

Czternaście lat reklamowania proszku do prania i nagłe zerwanie współpracy z Zygmuntem Chajzerem. Tak w skrócie wygląda historia popularnego prezentera, którego w najnowsze kampanii marki Vizir zastąpi Ania Starmach. Dziennikarz stara się jednak przekuć porażkę w sukces i już kilka miesięcy temu ogłosił, że… chce wyprodukować własny proszek! Jego produkt już wkrótce trafi na rynek.

Zygmunt Chajzer o produkcji proszku do prania

Już w lipcu do sklepów trafi proszek Mr. Ziggi. Produkt ma odpowiadać na obecne potrzeby konsumentów i być ekologiczny. Za jakiś czas do oferty dołączą także kapsułki i płyny do prania. Zygmunt Chajzer sam będzie reklamował własną markę. Ma przecież doświadczenie i jest kojarzony ze środkami piorącymi. Jakiś czas temu dumny pomysłodawca i realizator projektu opowiedział o nim w wywiadzie. „Na początku traktowaliśmy ten pomysł jak żart. W końcu podeszliśmy do tego poważnie. To pomysł na rodzinny biznes”, powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z Faktem. Wszystko poszło zgodnie z planem i już w przyszłym miesiącu proszek trafi na rynek.

Zygmunt Chajzer o reklamowaniu marki Vizir

A jak gwiazdor wspomina reklamowanie proszku? „Na początku nie wiedziałem, czy się zgodzić na udział w reklamie. Obawiałem się, że ludzie nie wezmą mnie poważnie. Niewielu facetów na świecie reklamuje przecież środki piorące. Pierwszym konsultantem była moja żona i ona powiedziała krótko: Zygmunt dasz radę. Plamy nie będzie! Nie żałowałem decyzji, zwiedziłem trochę świata, poznałem fajnych ludzi…”, wyznał Chajzer w Fakcie.

Wyobrażacie sobie, że w Waszych domach stoi proszek Mr Ziggi? My wypróbujemy go już w przyszłym miesiącu.  

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?