Zygmunt Chajzer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer znika z telewizji! Straci na tym fortunę...

Wszystko przez wiek? Jego następczyni jest znacznie młodsza...

Rafał Kowalski 11 lipca 2018 21:01
Zygmunt Chajzer
Fot. East News

Coraz mniej Zygmunta Chajzera w na szklanym ekranie… Od kilku lat prezenter nie ma w żadnej stacji telewizyjnej swojego programu, a do tego kilka dni temu stracił intratny kontrakt reklamowy. Koncern Procter&Gamble odpowiedzialny za produkty Vizir poinformował, że Chajzer nie będzie już ambasadorem marki. Po 14 latach, w reklamach zastąpi go jurorka programu Masterchef Anna Starmach.

Ania Starmach za Zygmunta Chajzera. Nowe reklamy marki Vizir

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat”, tymi słowami pożegnała Chajzera Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter&Gamble.

Przedstawicielka marki dodała także, że współpraca z Anią Starmach to dla firmy nowy rozdział. „Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy”, mówi Mirek.

Dlaczego Zygmunt Chajzer zniknął z reklamy proszków Vizir?

Specjaliści do spraw marketingu nie mają wątpliwości, że marka chciała odmłodzić swój wizerunek. Najlepszy sposób, by to zrobić? Jest nim oczywiście zmiana ambasadora na młodszego. „To po prostu brutalna kwestia wieku - grupa docelowa w tej kategorii produktów identyfikuje się bardziej ze swoimi rówieśnikami”, opowiadał w rozmowie z Wirtualnymi Mediami ekspert Jacek Kotarbiński.

Ile Chajzer zarabiał na reklamie?

Kotarbiński spekuluje także, że gaża dla dziennikarza mogła być według marki po prostu za wysoka. Super Express podał wczoraj, że Chajzer za rok współpracy z Vizirem mógł otrzymywać nawet 150 tysięcy złotych.

Na szczęście, reklamy to nie jedyne źródło zarobków Zygmunta Chajzera. Dziennikarz świetnie radzi sobie jako prezenter radiowy, a ponadto zapowiada, że być może już niedługo wróci do telewizji… Nie możemy się doczekać!  

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Anna Starmach
Fot. instagram@anna_starmach

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…