Zygmunt Chajzer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer znika z telewizji! Straci na tym fortunę...

Wszystko przez wiek? Jego następczyni jest znacznie młodsza...

Rafał Kowalski 11 lipca 2018 21:01
Zygmunt Chajzer
Fot. East News

Coraz mniej Zygmunta Chajzera w na szklanym ekranie… Od kilku lat prezenter nie ma w żadnej stacji telewizyjnej swojego programu, a do tego kilka dni temu stracił intratny kontrakt reklamowy. Koncern Procter&Gamble odpowiedzialny za produkty Vizir poinformował, że Chajzer nie będzie już ambasadorem marki. Po 14 latach, w reklamach zastąpi go jurorka programu Masterchef Anna Starmach.

Ania Starmach za Zygmunta Chajzera. Nowe reklamy marki Vizir

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat”, tymi słowami pożegnała Chajzera Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter&Gamble.

Przedstawicielka marki dodała także, że współpraca z Anią Starmach to dla firmy nowy rozdział. „Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy”, mówi Mirek.

Dlaczego Zygmunt Chajzer zniknął z reklamy proszków Vizir?

Specjaliści do spraw marketingu nie mają wątpliwości, że marka chciała odmłodzić swój wizerunek. Najlepszy sposób, by to zrobić? Jest nim oczywiście zmiana ambasadora na młodszego. „To po prostu brutalna kwestia wieku - grupa docelowa w tej kategorii produktów identyfikuje się bardziej ze swoimi rówieśnikami”, opowiadał w rozmowie z Wirtualnymi Mediami ekspert Jacek Kotarbiński.

Ile Chajzer zarabiał na reklamie?

Kotarbiński spekuluje także, że gaża dla dziennikarza mogła być według marki po prostu za wysoka. Super Express podał wczoraj, że Chajzer za rok współpracy z Vizirem mógł otrzymywać nawet 150 tysięcy złotych.

Na szczęście, reklamy to nie jedyne źródło zarobków Zygmunta Chajzera. Dziennikarz świetnie radzi sobie jako prezenter radiowy, a ponadto zapowiada, że być może już niedługo wróci do telewizji… Nie możemy się doczekać!  

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Anna Starmach
Fot. instagram@anna_starmach

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?