Anna Starmach, VIVA!
Fot. Olga Majrowska
WIELKANOC 2020

Qczaj, Martyna Wojciechowska, Anna Starmach... Tak gwiazdy spędzają Wielkanoc!

Czego nam życzą?

Ksenia Krasko 12 kwietnia 2020 15:55
Anna Starmach, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Tegoroczną Wielkanoc zdecydowanie spędzamy inaczej, często w dużo mniejszym gronie, jednak ze względu na bezpieczeństwo w obliczu pandemii koronawirusa, jest to bardzo rozsądna i słuszna decyzja. Do zaleceń zastosowały się również gwiazdy. Jak wygląda ich Wielkanoc i czego nam życzą?

Wielkanoc 2020 gwiazdy na Instagramie

„Na te Święta i nie tylko od święta życzę Ci pozytywnej skorupki, takiej pozytywnej skorupki która zawsze będzie Cię chronić! Ukochuje!”, napisał Qczaj. Podzielił się też bardzo zabawnym nagraniem – musicie to zobaczyć!

Małgorzata Socha zdradziła natomiast świetny sposób na gotowanie z mamą. Oczywiście – na odległość! Swoim fanom życzy spokojnych i zdrowych świąt.

„Wesołych i pysznych świąt” życzy nam Anna Starmach. „Na tyle rodzinnych na ile to możliwe! To chyba moje najmniejsze Święta, ale to chyba moja największa baba – równowaga zachowana!”, dodała pod zdjęciem. Wygląda pysznie!

„Zawsze uwielbiałam spędzać święta z rodziną i tego najbardziej mi teraz brak, ale to wszystko minie, będzie dobrze, poprawi się i może wszyscy wyjdziemy z tej sytuacji silniejsi, mądrzejsi, lepsi... Tego moja rodzina życzy Wam na te dziwne święta Wielkiej Nocy”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mogłyby wyglądać przygotowania do świąt, ale nie tym świecie, nie teraz. Mąż pojechał wczoraj po niezbędne zakupy i już nie miałam serca prosić go o kupienie dekoracji, szczególnie, że to zawsze była moja działka. Tu gdzie jesteśmy, nie ma też mojej porcelany, ozdób, nie ma też koszyczka z którym szliśmy do kościoła, a w którym była solniczka i pieprzniczka jeszcze z czasów dzieciństwa. Brak tych wszystkich rzeczy, dla mnie tradycjonalistki, dla której rytuały wspólnych świat zawsze były ważne, jest bolesny, ale najbardziej boli brak bliskich. Co roku święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia to był dla nas święty czas. Wtedy przestawało być ważne wszystko inne. Wtedy świadomie i z największą radością wysiadaliśmy z rozpędzonego pociągu i te kilka dni spędzaliśmy tylko na rodzinnym przeżywaniu świąt. Tego w tym roku zabraknie. Rodzice będą sami, teściowie też. Nasze rodzeństwo tylko ze swoimi najbliższymi. My tu. Ale to wszytko jest po coś... może też po to żeby docenić te relacje, docenić te chwile, na które ostatnio mam wrażenie, przyszła moda narzekać. Ja zawsze uwielbiałam spędzać święta z rodziną i tego najbardziej mi teraz brak, ale to wszystko minie, będzie dobrze, poprawi się i może wszyscy wyjdziemy z tej sytuacji silniejsi, mądrzejsi, lepsi... tego moja rodzina życzy Wam🐥 na te dziwne święta Wielkiej Nocy 🐣 @sweetlivinghomeinspirations @katarzynaklekowska

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Świąteczne życzenia złożyła również Katarzyna Tusk: „Z okazji Świąt życzę Wam więc tego co i tak z pewnością nadejdzie: Spokoju, radości i bliskości ukochanych osób”.

Martyna Wojciechowska postanowiła, że w tym roku będzie... pisanką! „Może to moment dla nas, żebyśmy docenili to, co każdemu wydawało się tak zwyczajne i pewne? Bliscy na wyciągnięcie ręki. Ile razy przekładaliśmy spotkania, telefony do rodziny, bo zawsze było coś pilniejszego? Czas pokazuje, że nie ma nic ważniejszego, niż obecność ludzi, których kochamy. Mimo tej trudnej sytuacji, życzę Wam wspaniałych Świąt! Wyjątkowo sięgnijcie po telefon i zadzwońcie żeby powiedzieć: doceniam i dziękuję”, zaapelowała, publikując zabawną fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym roku sama postanowiłam zostać WIELKANOCNĄ PISANKĄ🙃 To będą zupełnie inne Święta niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni... Większość z nas niestety nie spędzi ich z rodziną. Może to moment dla nas, żebyśmy DOCENILI to, co każdemu wydawało się tak zwyczajne i pewne? Bliscy na wyciagnięcie ręki. Ile razy przekładaliśmy spotkania, telefony do rodziny, bo zawsze było coś pilniejszego? Czas pokazuje, że nie ma nic ważniejszego, niż OBECNOŚĆ ludzi, których kochamy. Mimo tej trudnej sytuacji, życzę Wam wspaniałych Świąt! Wyjątkowo sięgnijcie po telefon i zadzwońcie żeby powiedzieć: doceniam i dziękuję❤️ A ja #dziękuję że tu jesteście! M. 📸 Marta Wojtal #Easter #Family #Together #ThankYou

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

„Bądźcie zdrowi, bądźcie zdrowi, bądźcie zdrowi. Bądźcie spokojni, bądźcie uważni, bądźcie... po prostu bądźcie. Korzystajcie z siebie. Wszystkiego dobrego na święta”, życzą Justyna Nagłowska i Borys Szyc.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.