Żora Koroliow, Żora Koroliov
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Żora Korolyov krytykuje nową edycję „Tańca z Gwiazdami”: „Nie żyję za dobrze z tym programem”

Tancerz podzielił się przemyśleniami o doborze uczestników

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2021 13:14
Żora Koroliow, Żora Koroliov
Fot. VIPHOTO/East News

Show „Taniec z Gwiazdami” ma swoich wiernych wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na każdą nową edycję. Przed nami dwunasta odsłona tanecznego programu, a emocji z pewnością nie zabraknie, ponieważ produkcja stawia na zmiany, także w składzie jurorów. Wiemy już, kto tym razem zmierzy się na parkiecie, i trzeba przyznać, że niektóre nazwiska zaskoczyły. Już teraz pojawiają się różne opinie o nowej edycji show, a Żora Korolyov, który przez kilka lat był jednym z tancerzy TzG, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami i nie kryje rozczarowania.

„Taniec z Gwiazdami” - nowa edycja

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” rusza już jesienią, a swoje umiejętności na parkiecie zaprezentują między innymi Oliwia Bieniuk, Izabela Małysz, Radosław Liszewski, Denis Urubko i Magdalena Kajrowicz-Zapała.

Zobacz też: Nie tylko Oliwia Bieniuk. Oto lista uczestników „Tańca z Gwiazdami”! Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca

Produkcja popularnego show stawia na zmiany – w roli jurora sprawdzi się Andrzej Piaseczny, który wraz z Iwoną Pavlović, Michałem Malitowskim i Andrzejem Grabowskim będzie oceniał zmagania uczestników. W dwunastej edycji TzG pojawi się także nowa prowadząca – Izabela Janachowska.

W sieci nie brakuje krytycznych opinii o gwiazdach, które wezmą udział w programie – pojawiają się głosy, że dobór uczestników nie jest najlepszy. Podobnie uważa Żora Korolyov, w przeszłości związany z show.

Żora Korolyov krytykuje nowy „Taniec z Gwiazdami”

Żora Korolyov wystąpił w kilku edycjach sławnego show – tańczył między innymi z Dominiką Gwit, Karoliną Gorczycą, Kasią Cerekwicką czy Agnieszką Cegielską. Po rozstaniu z formatem zdarzało mu się krytykować decyzje produkcji, a także uwagi jurorów i popisy taneczne uczestników. Co myśli o nowej edycji TzG?

Zobacz też: Iwona Pavlović ostro odpowiada byłemu tancerzowi „Tańca z gwiazdami”!

Dominika Gwit i Żora Korolyov w sesji magazynu VIVA!, 2017 rok

Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Jak stwierdził w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post, „nie żyje za dobrze z tym programem”. „Już dość dużo przykrych słów padło w kierunku programu, któremu jestem bardzo wdzięczny. Dzięki temu programowi zostałem wypromowany, dzięki temu programowi ludzie mnie znają, kojarzą. Niech robią swoje, ja za nich będę trzymać kciuki i życzę każdemu z uczestników jak najlepiej”, podkreślił Korolyov.

Nie ukrywa jednak, że nie jest przekonany co do nowych uczestników, i dość krytycznie wypowiedział się o udziale Oliwii Bieniuk. „Zobaczyłem, że ją zaangażowali, że dostała zaproszenie, na co się zgodziła i ma ku temu pełnie prawo. Życzę jej z całego serca wiele sukcesów, niech zajdzie jak najdalej. Natomiast uważam, że jeśli się angażuje ludzi i nazywa ten program „Taniec z Gwiazdami”, to gwiazda powinna być osobą, która w jakimś stopniu dokonała czegoś w życiu, za co jest szanowana i w czym jest kompetentna”, stwierdził.

Zobacz też: Babcia Oliwii Bieniuk skomentowała udział wnuczki w „Tańcu z gwiazdami”

„Chcemy być bliżej tej osoby, poznawać ją, wzorować się na niej. Z całym szacunkiem – oprócz jej mamy i taty, którzy dokonali w swoich zawodach bardzo dobrych i wysokich lotów rzeczy, myślę, że Oliwka jeszcze nie powinna się nazywać gwiazdą”, dodał tancerz w rozmowie z portalem.

Na pytanie o udział Izabeli Małysz odparł, że „bardzo szanuje pana Adama, więc pozwoli sobie na ten temat już się nie wypowiadać”. „Myślę, że już zrozumiano moją intencję do tego typu zaproszeń, ale życzę pani Izie wszystkiego najlepszego i powodzenia w „Tańcu z Gwiazdami”, zapewnił Żora Korolyov.

A jakie są Wasze przemyślenia o nowych uczestnikach show? 

Źródło: Jastrząb Post

Żora Korolyov krytykuje dobór uczestników do nowego „Tańca z Gwiazdami”
Fot. Baranowski / AKPA

Oliwa Bieniuk w nowej sesji
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.