Iwona Pavlović, Iwona Pawlović, Taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Iwona Pavlović ostro odpowiada byłemu tancerzowi Tańca z gwiazdami!

Jurorka zgadza się z krytyką?!

Konrad Szczęsny 24 września 2019 16:41
Iwona Pavlović, Iwona Pawlović, Taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Ponad tydzień temu Żora Korolyov postanowił w ostrych słowach skomentować pierwszy odcinek nowego sezonu uwielbianego przez Polaków Tańca z gwiazdami. Jego opinia wywołała ogromne poruszenie w świecie show-biznesu i odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz do zarzutów tancerza odniosła się jurorka programu, Iwona Pavlović. Czy uważa, że opinia 31-latka była uzasadniona?

Iwona Pavlović odpowiada na krytykę Żory Korolyova

Żora, związany wcześniej z produkcją, nie oszczędził zwłaszcza tanga w wykonaniu Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Stwierdził, że ocena jurorów była znacznie zawyżona i niegodna tego, co widzowie zobaczyli na parkiecie.

„Z  całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety”, pisał ponad tydzień temu w sieci tancerz i choreograf.

Teraz do jego słów odniosła się Iwona Pavlović. W wywiadzie dla Party.pl niespodziewanie... zgodziła się z tą opinią!

„Każdy może wydawać swoją opinię. Żora jest tancerzem i ma prawo do swojej oceny. Ja oceniam jako sędzia, ale tak, jak każdy, ma prawo się wypowiedzieć”, stwierdziła przed kamerą Czarna Mamba.

Wyjaśniła również, że profesjonalni sędziowie patrzą na taniec w nieco innych kategoriach niż osoby postronne.

Żora nie jest sędzią i daleko mu do oceny sędziowskiej. Niech robi uprawnienia i sędzią zawodowym zostaje. Na razie to jest opinia, jak opinia. Chociaż troszkę jestem zadziwiona, bo zdaję sobie sprawę, że my jako sędziowie zawodowi nie oceniamy nigdy tancerza, a on sobie na to pozwolił”, podkreśliła.

Następnie zaatakowała tancerza, twierdząc, że jego słowa są wyrazem braku profesjonalizmu. Szczególnie uraził ją zarzut związany z choreografią – zaznaczyła, że jest absurdalny, ponieważ nie układała jej Barbara Kurdej-Szatan.

„Słabe to jest moim zdaniem. Ja, kiedy Żora tańczył, nigdy nie pozwoliłam sobie na ocenę jego tańca, tylko zawsze jego partnerek. Nastąpił tutaj moim zdaniem brak szacunku”, grzmi Iwona Pavlović.

Dodała, że w obliczu tak ostrej krytyki obejrzała powtórnie występ Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke.

„Zarzucanie parze tańczenie poza rytmem jest po prostu absolutną bzdurą. Pozwoliłam sobie obejrzeć ten taniec ponownie - idealnie zatańczone w rytmie. To był najbardziej poprawny taniec w pierwszym odcinku”, zapewniła.

To jednak nie koniec. Do zarzutów Żory odniosła się również sama aktorka!

Barbara Kurdej-Szatan o krytyce Żory Koroliova

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała oskarżenia, jakoby była faworyzowana przez jurorów ze względu na swoją popularność i to, że przymykali oni oko na jej błędy techniczne.

„Trenuję ostro, bez taryfy ulgowej. Sugerowanie, że dostaję fory od jury, jest zwyczajnie przykre i nie fair. Nie wierzę, że jurorzy tej klasy pozwoliliby sobie na brak merytorycznej oceny! A ja? Chcę się jeszcze wiele nauczyć, a taniec daje mi wielką frajdę”, stwierdziła aktorka w rozmowie z Party.pl.

I trudno się z nią nie zgodzić!  

Iwona Pavlović jest oburzona zachowaniem Żory Korolyova:

Iwona Pavlović, Iwona Pawlović, Taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Do jego słów odniosła się również Barbara Kurdej-Szatan:

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.