Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Nie tylko Oliwia Bieniuk. Oto lista uczestników Tańca z Gwiazdami

Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca! 

Marta Nawacka 21 lipca 2021 15:22
Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy dwunastą edycję „Tańca z Gwiazdami”. Jedyne, co zmieni się w programie, to dzień emisji – zamiast w piątki program będzie nadawany w poniedziałki. Ponownie wezmą w nim udział znane i lubiane gwiazdy, a ostatnią z uczestniczek okazała się... Izabela Małysz, żona słynnego skoczka, o którą producenci show zabiegali przez lata!

Taniec z Gwiazdami - kto będzie walczył o Kryształową Kulę?

Wśród uczestników dwunastej edycji programu nie zabraknie znanych i lubianych gwiazd. Pierwszą z nich okazała się Oliwia Bieniuk – córka Jarosława Bieniuka i zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej. Młoda modelka na potrzeby programu postanowiła zrobić sobie rok przerwy od nauki, jak sama mówiła Party.pl: „Rok przerwy od nauki mi się przyda, bo treningi do „Tańca z gwiazdami” pochłoną sporo czasu. Na studia chciałabym pójść za rok”.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zdradziła plany na przyszłość. „Teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później...”

co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W show będziemy mogli zobaczyć również gwiazdę produkcji „Gogglebox. Przed telewizorem” - Sylwię Bombę. Uczestniczce programu TTV udało się pogodzić udział w „Tańcu z Gwiazdami” z nagrywaniem nowej edycji „Gogglebox”. Nie zabraknie także osobistości ze świata Internetu – blogerki Kingi Sawczuk. Influencerka cieszy się ogromną popularnością na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion fanów. Oprócz zmagań o Kryształową Kulę, Sawczuk walczy też w czwartej turze plebiscytu na TikTokGwiazdę Party 2021.

 

Wszyscy uczestnicy Tańca z Gwiazdami - kto się pojawi w kolejnej edycji?

 

Następnym uczestnikiem ogłoszonym przez stację Polsat jest Denis Urubko – himalaista szerzej znany z głośnej na całym świecie akcji ratunkowej na Nanga Parbat, a z wykształcenia... aktor.

 

Zobacz też: Mijają dwa lata od heroicznej walki o życie Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat

Denis Urubko, Warszawa, 4.04.2018
Fot. Michal Wozniak/East News

 

Nie od dziś wiadomo, że stacja Polsat chętnie wybiera do „Tańca z Gwiazdami” bohaterów swoich najlepszych produkcji, dlatego w dwunastej edycji pojawi się serialowy Kuba („Gliniarze”), czyli Piotr Mróz. Jak możemy przeczytać o aktorze na Instagramie programu, „Nie straszne mu kryminalne zagadki oraz niekontrolowane sytuacje”.

 

„Taniec z Gwiazdami” - kogo jeszcze zobaczymy w dwunastej edycji programu?

W kolejnej edycji programu będziemy mogli sprawdzić umiejętności taneczne osób popularnych wśród fanów disco polo. Jedną z nich jest żona Sławomira, Kajra, czyli Magdalena Kajra Kajrowicz, dla której udział w programie jest wielką niespodzianką i zaskoczeniem. Jak powiedziała w rozmowie z Party.pl, „Nigdy w życiu nie tańczyłam. [...] To na pewno dla mnie duże wyzwanie i ciekawe, jak produkcja sobie poradzi.” . Przyznała również, że jej mąż – Sławomir – brał udział w jednej poprzednich edycji show, a w tym samym czasie urodził im się synek, więc jest to dla niej sentymentalna podróż. Drugą osobą jest jeden z popularniejszych wokalistów disco polo – lider zespołu Weekend, Radosław Liszewski, który stoi m.in. za hitem „Ona tańczy dla mnie”.

Pojawi się także znany z Internetu fit_oldboy, czyli 67-letni Wojciech Węcławowicz, który na co dzień motywuje swoich fanów do walki o lepszą sylwetkę i samopoczucie, a mimo, że zaczął pracować nad swoją przemianą dopiero po sześćdziesiątce – osiągnął takie efekty, że niejeden dwudziestolatek może mu pozazdrościć! Kolejna gwiazda, jak czytamy na Instagramie programu, „ze sportem i rywalizacją ma wiele wspólnego.”. Łukasz „Juras” Jurkowski – współprowadzący program „Ninja Warrior”, pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorów MMA w Polsce tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie.

Zobacz: Zawodnik MMA zaprzecza zarzutom o pobicie: „Mnie też oszukała. Znacznie poważniej niż Was”

Producenci ujawnili ostatnią uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami” - to Izabela Małysz! O udział ostatniej z gwiazd producenci zabiegali już dłuższy czas. W końcu zostało potwierdzone – Izabela Małysz weźmie udział w programie! Żona polskiego skoczka, Adama Małysza, uwielbia tańczyć, jak powiedział sam sportowiec w jednym z wywiadów: „Żona uwielbia tańczyć, a ja tańczę, ale nie sprawia mi to takiej przyjemności.”.

Stacja Polsat poinformowała o jej udziale na instagramowym profilu „Tańca z Gwiazdami”: „Booom! To właśnie dzisiaj ujawniamy ostatnią gwiazdę nadchodzącej 12. edycji #TZG ⭐ Izabela Małysz - businesswoman oraz menedżerka sportu. Prywatnie żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego @adammalyszofficial i mama ich 23-letniej córki Karoliny ⛷ Na półce z nagrodami w ich domu są już cztery Kryształowe Kule za wybitne osiągnięcia w sporcie. Czyżby kolekcja miała się powiększyć o kolejną statuetkę?”. Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca!  

Zobacz także: Adam i Izabela Małyszowie razem przetrwali największe burze. Oto niezwykła historia ich miłości!

Izabela Małysz, 21.09.2007, Zakopane, Wielka Krokiew
Fot. ADRIAN GLADECKI/REPORTER

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.