Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Nie tylko Oliwia Bieniuk. Oto lista uczestników Tańca z Gwiazdami

Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca! 

Marta Nawacka 21 lipca 2021 15:22
Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy dwunastą edycję „Tańca z Gwiazdami”. Jedyne, co zmieni się w programie, to dzień emisji – zamiast w piątki program będzie nadawany w poniedziałki. Ponownie wezmą w nim udział znane i lubiane gwiazdy, a ostatnią z uczestniczek okazała się... Izabela Małysz, żona słynnego skoczka, o którą producenci show zabiegali przez lata!

Taniec z Gwiazdami - kto będzie walczył o Kryształową Kulę?

Wśród uczestników dwunastej edycji programu nie zabraknie znanych i lubianych gwiazd. Pierwszą z nich okazała się Oliwia Bieniuk – córka Jarosława Bieniuka i zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej. Młoda modelka na potrzeby programu postanowiła zrobić sobie rok przerwy od nauki, jak sama mówiła Party.pl: „Rok przerwy od nauki mi się przyda, bo treningi do „Tańca z gwiazdami” pochłoną sporo czasu. Na studia chciałabym pójść za rok”.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zdradziła plany na przyszłość. „Teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później...”

co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W show będziemy mogli zobaczyć również gwiazdę produkcji „Gogglebox. Przed telewizorem” - Sylwię Bombę. Uczestniczce programu TTV udało się pogodzić udział w „Tańcu z Gwiazdami” z nagrywaniem nowej edycji „Gogglebox”. Nie zabraknie także osobistości ze świata Internetu – blogerki Kingi Sawczuk. Influencerka cieszy się ogromną popularnością na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion fanów. Oprócz zmagań o Kryształową Kulę, Sawczuk walczy też w czwartej turze plebiscytu na TikTokGwiazdę Party 2021.

 

Wszyscy uczestnicy Tańca z Gwiazdami - kto się pojawi w kolejnej edycji?

 

Następnym uczestnikiem ogłoszonym przez stację Polsat jest Denis Urubko – himalaista szerzej znany z głośnej na całym świecie akcji ratunkowej na Nanga Parbat, a z wykształcenia... aktor.

 

Zobacz też: Mijają dwa lata od heroicznej walki o życie Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat

Denis Urubko, Warszawa, 4.04.2018
Fot. Michal Wozniak/East News

 

Nie od dziś wiadomo, że stacja Polsat chętnie wybiera do „Tańca z Gwiazdami” bohaterów swoich najlepszych produkcji, dlatego w dwunastej edycji pojawi się serialowy Kuba („Gliniarze”), czyli Piotr Mróz. Jak możemy przeczytać o aktorze na Instagramie programu, „Nie straszne mu kryminalne zagadki oraz niekontrolowane sytuacje”.

 

„Taniec z Gwiazdami” - kogo jeszcze zobaczymy w dwunastej edycji programu?

W kolejnej edycji programu będziemy mogli sprawdzić umiejętności taneczne osób popularnych wśród fanów disco polo. Jedną z nich jest żona Sławomira, Kajra, czyli Magdalena Kajra Kajrowicz, dla której udział w programie jest wielką niespodzianką i zaskoczeniem. Jak powiedziała w rozmowie z Party.pl, „Nigdy w życiu nie tańczyłam. [...] To na pewno dla mnie duże wyzwanie i ciekawe, jak produkcja sobie poradzi.” . Przyznała również, że jej mąż – Sławomir – brał udział w jednej poprzednich edycji show, a w tym samym czasie urodził im się synek, więc jest to dla niej sentymentalna podróż. Drugą osobą jest jeden z popularniejszych wokalistów disco polo – lider zespołu Weekend, Radosław Liszewski, który stoi m.in. za hitem „Ona tańczy dla mnie”.

Pojawi się także znany z Internetu fit_oldboy, czyli 67-letni Wojciech Węcławowicz, który na co dzień motywuje swoich fanów do walki o lepszą sylwetkę i samopoczucie, a mimo, że zaczął pracować nad swoją przemianą dopiero po sześćdziesiątce – osiągnął takie efekty, że niejeden dwudziestolatek może mu pozazdrościć! Kolejna gwiazda, jak czytamy na Instagramie programu, „ze sportem i rywalizacją ma wiele wspólnego.”. Łukasz „Juras” Jurkowski – współprowadzący program „Ninja Warrior”, pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorów MMA w Polsce tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie.

Zobacz: Zawodnik MMA zaprzecza zarzutom o pobicie: „Mnie też oszukała. Znacznie poważniej niż Was”

Producenci ujawnili ostatnią uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami” - to Izabela Małysz! O udział ostatniej z gwiazd producenci zabiegali już dłuższy czas. W końcu zostało potwierdzone – Izabela Małysz weźmie udział w programie! Żona polskiego skoczka, Adama Małysza, uwielbia tańczyć, jak powiedział sam sportowiec w jednym z wywiadów: „Żona uwielbia tańczyć, a ja tańczę, ale nie sprawia mi to takiej przyjemności.”.

Stacja Polsat poinformowała o jej udziale na instagramowym profilu „Tańca z Gwiazdami”: „Booom! To właśnie dzisiaj ujawniamy ostatnią gwiazdę nadchodzącej 12. edycji #TZG ⭐ Izabela Małysz - businesswoman oraz menedżerka sportu. Prywatnie żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego @adammalyszofficial i mama ich 23-letniej córki Karoliny ⛷ Na półce z nagrodami w ich domu są już cztery Kryształowe Kule za wybitne osiągnięcia w sporcie. Czyżby kolekcja miała się powiększyć o kolejną statuetkę?”. Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo emocjonująca!  

Zobacz także: Adam i Izabela Małyszowie razem przetrwali największe burze. Oto niezwykła historia ich miłości!

Izabela Małysz, 21.09.2007, Zakopane, Wielka Krokiew
Fot. ADRIAN GLADECKI/REPORTER

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.