Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
Z ŻYCIA GWIAZD

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się? Siatkarz miał oświadczyć się ukochanej w urodziny!

„Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór”

Redakcja VIVA.PL 18 maja 2019 18:55
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Ich związek długo był tajemnicą. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona swój związek potwierdzili oficjalnie dopiero kilka miesięcy temu. Wszystko wskazuje na to, ich związek rozwija się bardzo szybko, a oni poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Według najnowszych doniesień para właśnie się zaręczyła!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się?

Zakochani nie wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia i rzadko pokazują wspólne zdjęcia. Para poznała się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie Andrzej Wrona uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Jednak pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spotyka się ze sportowcem pojawiły się  we wrześniu, kiedy to para bawiła się razem na weselu w Trójmieście. Przełomowe były święta Bożego Narodzenia, kiedy para opublikowała na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie.

Wczoraj Zofia Zborowska obchodziła urodziny i jak donosi serwis Pudelek przy tej okazji siatkarz oświadczył się ukochanej. „Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, wyjawił informator. Aktorka podobno niczego się nie spodziewała i była zupełnie zaskoczona.

Zakochani nie potwierdzili jeszcze radosnych wieści. Jeżeli to prawda, serdecznie gratulujemy! 

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.