Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
Z ŻYCIA GWIAZD

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się? Siatkarz miał oświadczyć się ukochanej w urodziny!

„Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór”

Redakcja VIVA.PL 18 maja 2019 18:55
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Ich związek długo był tajemnicą. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona swój związek potwierdzili oficjalnie dopiero kilka miesięcy temu. Wszystko wskazuje na to, ich związek rozwija się bardzo szybko, a oni poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Według najnowszych doniesień para właśnie się zaręczyła!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się?

Zakochani nie wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia i rzadko pokazują wspólne zdjęcia. Para poznała się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie Andrzej Wrona uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Jednak pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spotyka się ze sportowcem pojawiły się  we wrześniu, kiedy to para bawiła się razem na weselu w Trójmieście. Przełomowe były święta Bożego Narodzenia, kiedy para opublikowała na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie.

Wczoraj Zofia Zborowska obchodziła urodziny i jak donosi serwis Pudelek przy tej okazji siatkarz oświadczył się ukochanej. „Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, wyjawił informator. Aktorka podobno niczego się nie spodziewała i była zupełnie zaskoczona.

Zakochani nie potwierdzili jeszcze radosnych wieści. Jeżeli to prawda, serdecznie gratulujemy! 

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!