O NICH JEST GŁOŚNO

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po raz pierwszy oficjalnie razem! 

Zobacz, jak prezentowali się na czerwonym dywanie!

magazyn viva! 6 stycznia 2019 09:55

Od pewnego czasu media rozpisywały się na temat związku Zofii Zborowskiej i siatkarza, Andrzeja Wrony.  Teraz para po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu! Zobacz, jak się prezentowali! 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na Gali Mistrzów Sportu 2018

Dotychczas sami zainteresowani nie wypowiadali się na temat łączącego ich uczucia, chociaż w mediach społecznościowych umieścili kilka wpisów, które świadczyły o ich bliskiej relacji. W końcu zakochani pojawili się wspólnie na Gali Mistrzów Sportu. Nie da się ukryć, że wyglądali zjawiskowo!  

Jak poznali się Zofia Zborowska i Andrzej Wrona 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie Andrzej Wrona uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Jednak pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spotyka się ze sportowcem pojawiły się  we wrześniu, kiedy to para bawiła się razem na jednym z wesel organizowanych w Trójmieście. Mimo zdjęć, na których zakochani się obejmują, żadne z nich nie komentowało sytuacji prywatnej. Zofia Zborowska wspiera siatkarza podczas meczów. Oboje zachęcają na swoim Instagramie do udziału w akacjach charytatywnych. 

Przełomowe były święta Bożego Narodzenia, kiedy para opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie.  „Jeśli ma już to iść viralem to niech idzie... ale z takim przesłaniem! Razem z @zborowskazofia zachęcamy Was do wpłacenia chociaż 5 złotych na Grupę Interwencyjną @vivainterwencje ot tak, świątecznie”, napisał Andrzej Wrona.

Życzymy szczęścia i miłości!  

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.