sprawiedliwość, sąd, społeczeństwo
Fot. stock.adobe.com
O TYM SIĘ MÓWI

Znany dziennikarz spowodował kolizję na autostradzie

51-latek stracił panowanie nad pojazdem

Redakcja VIVA! 26 lipca 2019 21:45
sprawiedliwość, sąd, społeczeństwo
Fot. stock.adobe.com

W piątek, 26 lipca, doszło do kolizji przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą S8. Według dostępnych informacji, winę ponosi kierowca auta marki BMW. Z nieoficjalnych ustaleń mediów wynika, że samochodem kierował znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. Policja na razie tego nie potwierdza.

Znany dziennikarz spowodował wypadek samochodowy

Do wypadku doszło w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, tuż przed godziną 13:00. Kierowca najechał na słupek drogowy, który przeleciał na drugą stronę jezdni, uderzając w nadjeżdżający samochód.

„Kierujący samochodem BMW, 51-letni mieszkaniec woj. śląskiego, poruszając się remontowanym odcinkiem drogi krajowej nr 1 w kierunku Katowic, najechał na pachołki oddzielające pasy ruchu. Następnie jeden z pachołków uderzył w auto nadjeżdżające z przeciwka”, wyjaśniła w rozmowie z TVP Info asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim.

„Mogę jednie powiedzieć, że doszło do wydarzenia, w którym nikt nie ucierpiał. 51-letni kierowca w wydychanym powietrzu miał 2,5 promila alkoholu”, dodała asp. Sidorko w rozmowie z portalem tvn24.pl. „Na miejscu trwają czynności, za wcześnie jest, by informować, jakie decyzje zostaną podjęte wobec kierowcy terenowego BMW”.

Obecnie nie wiadomo, jaką karę poniesie sprawca kolizji. „Na pewno zostanie ukarany za spowodowanie kolizji oraz przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości – grozi za nią do 2 lat więzienia”, poinformowała asp. Sidorko. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.