sprawiedliwość, sąd, społeczeństwo
Fot. stock.adobe.com
O TYM SIĘ MÓWI

Znany dziennikarz spowodował kolizję na autostradzie

51-latek stracił panowanie nad pojazdem

Redakcja VIVA! 26 lipca 2019 21:45
sprawiedliwość, sąd, społeczeństwo
Fot. stock.adobe.com

W piątek, 26 lipca, doszło do kolizji przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą S8. Według dostępnych informacji, winę ponosi kierowca auta marki BMW. Z nieoficjalnych ustaleń mediów wynika, że samochodem kierował znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. Policja na razie tego nie potwierdza.

Znany dziennikarz spowodował wypadek samochodowy

Do wypadku doszło w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, tuż przed godziną 13:00. Kierowca najechał na słupek drogowy, który przeleciał na drugą stronę jezdni, uderzając w nadjeżdżający samochód.

„Kierujący samochodem BMW, 51-letni mieszkaniec woj. śląskiego, poruszając się remontowanym odcinkiem drogi krajowej nr 1 w kierunku Katowic, najechał na pachołki oddzielające pasy ruchu. Następnie jeden z pachołków uderzył w auto nadjeżdżające z przeciwka”, wyjaśniła w rozmowie z TVP Info asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim.

„Mogę jednie powiedzieć, że doszło do wydarzenia, w którym nikt nie ucierpiał. 51-letni kierowca w wydychanym powietrzu miał 2,5 promila alkoholu”, dodała asp. Sidorko w rozmowie z portalem tvn24.pl. „Na miejscu trwają czynności, za wcześnie jest, by informować, jakie decyzje zostaną podjęte wobec kierowcy terenowego BMW”.

Obecnie nie wiadomo, jaką karę poniesie sprawca kolizji. „Na pewno zostanie ukarany za spowodowanie kolizji oraz przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości – grozi za nią do 2 lat więzienia”, poinformowała asp. Sidorko. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…