Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Skrzynecka miała niefortunny wypadek! Jego skutki pokrzyżują jej letnie plany….

„Nie w takich tarapatach się grywało”

Weronika Kostyra 12 czerwca 2019 09:59
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka jest na co dzień bardzo aktywna – pracuje w teatrze i w telewizji, jest spełnioną mamą, a wolnych chwilach uprawia sport. Niestety przez najbliższe tygodnie aktorka musi skupić się przede wszystkim na swoim zdrowiu – niedawno miała nieprzyjemny wypadek, a jego skutki pokrzyżują jej letnie plany….

Katarzyna Skrzynecka miała niebezpieczny wypadek!

Latem aktorka nie zwalnia tempa. Razem z ekipą Teatru Capitol podróżuje po Polsce i prezentuje spektakle. Niestety najbliższe Katarzyna Skrzynecka będzie musiała zagrać w ręką w gipsie. Aktorka miała niefortunny wypadek i złamała prawą rękę. „Tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje, shit happens. Nie w takich tarapatach się grywało. Złamasy - nie pękamy! Pozdrowienia podróżne”, napisała na Instagramie.

Mimo to aktorka nie zrezygnowała z pracy, a jedynie zawiesiła opatrunek na kolorowej chuście. Fani w komentarzach składają aktorce wyrazy współczucia i życzą szybkiego powrotu do zdrowia. „Żeby kózka nie skakała.. Zdrówka życzę”, „Nawet ze złamaną ręką wygląda Pani pięknie!!!!”, „Zdróweczka pani Kasiu! Nie łamać się!!!”, „Oby szybko się zagoiło tego serdecznie życzę”, czytamy. Dołączamy się do tych życzeń! 

Katarzyna Skrzynecka
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!