Złodzieje okradli dom Shakiry i Gerarda Pique
Fot. East News
z życia gwiazd

Złodzieje włamali się do domu Shakiry i Gerarda Pique! To byli profesjonaliści... 

W domu byli rodzice piłkarza...

Monika Katarzyna Krupska 7 czerwca 2018 11:01
Złodzieje okradli dom Shakiry i Gerarda Pique
Fot. East News

Nie było ich w domu, jednak mieszkanie nie stało puste! W nocy z wtorku na środę do posiadłości Shakiry i Gerarda Pique w miejscowości Esplugues de Llobregat włamali się złodzieje! Policjanci już ustalili, że byli to profesjonaliści. Nie było tu mowy o żadnym przypadku! O zdarzeniu poinformowała hiszpańska prasa.

Sprawka profesjonalistów 

Drogocenna biżuteria oraz kolekcja zegarków Gerarda Pique. Z takimi łupami złodzieje opuścili posiadłość gwiazdorskiej pary. Momentu kradzieży nie słyszeli nawet rodzice piłkarza, którzy spali w drugiej części domu. To oni nad ranem wezwali policję, która zabezpieczyła ślady włamania i kradzieży. 

Złodzieje dobrze zaplanowali rabunek. Wiedzieli, że wokalistki, jej partnera i dzieci nie będzie w tym czasie w domu. Gerard Pique jest w trakcie przygotowań do Mistrzostw Świata w Rosji, natomiast piosenkarka grała koncert w Niemczech. 

Funkcjonariusze podkreślają, że złodzieje byli „świetnie zorganizowani”. Do tej pory nie udało się ich złapać.  

Shakira, Gerard Pique
Fot. GettyImages

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.