Weronika Kostyra 27 grudnia 2017 15:45
1/5
Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Copyright @East News
1/5

Shakira i Gerard Pique przez lata uchodzili za parę idealną. Tym bardziej zaskoczeniem były tegoroczne plotki o kryzysie w ich związku. Piosenkarka i piłkarz bardzo dbają o swoją prywatność. Rzadko pokazują się razem, dlatego już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o tym, że się rozstali. Jaka jest prawda?

 

Shakira i Pique rozstali się?

Szokujące informacje o tym, że para nie jest już razem po raz pierwszy ujrzały światło dzienne we wrześniu. Jeden z hiszpańskich portali podał wtedy, że Shakira podjęła decyzję o odejściu i wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gerard Pique zaprzeczył wtedy tym doniesieniom, publikując ich rodzinne zdjęcie. Cisza, która zapadła po tym wydarzeniu nie zwiastowała niczego dobrego. Para wychowuje razem dwóch synów, dlatego sądzono, że rodzice nie podają rozstania do publicznej wiadomości ze względu na ich dobro.

 

Teraz dawno nie widziana para ostatecznie rozwiała wszelkie wątpliwości. Ich ostatnie zdjęcia z synami pokazują, że uczucie między nimi kwitnie i nawet jeżeli kryzys faktycznie miał miejsce, teraz nie ma po nim śladu. Cała rodzina była w świetnych humorach, gdy na lotnisku w Nowym Jorku zastali fotografów. Widzimy też jak wyglądają synowie pary – czteroletni Milan i dwuletni Sasha. Chłopcy rosną jak na drożdżach!

 

Przypomnijmy, że Shakira i Gerard Pique są ze sobą od 2010 roku, nigdy nie zdecydowali się jednak na ślub. Zawodnik klubu FC Barcelona jest równo 10 lat młodszy od kolumbijskiej gwiazdy (oboje urodzili się 2 lutego).

 

 

 

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Shakiry o stanie zdrowia: „Mój koszmar trwa, ból jest zbyt duży”. Co się dzieje z artystką?

 

2/5
Shakira i Gerard Pique z synami
Copyright @East News
2/5

Shakira i Gerard Pique z synami, Milanem i Sashą

 

Zobacz także: Zagraniczne media nie mają wątpliwości: Shakira i Gerard Pique rozstali się. Znamy szczegóły!

3/5
Shakira i Gerard Pique z synami
Copyright @East News
3/5
4/5
Gerard Pique i Shakira
Copyright @Instagram @shakira
4/5
5/5
Gerard Pique i Shakira
Copyright @Instagram @shakira
5/5

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.