Książę William z księciem Louisem, książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William dodał zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Spadła na niego fala krytyki! 

Internauci są oburzeni!

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2019 16:50
Książę William z księciem Louisem, książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę William na Instagramie podobnie jak inni członkowie rodziny królewskiej podzielił się z fanami zdjęciem z okazji Dnia Ojca. Książę Cambridge zamieścił dwie fotografie - jedną z księciem Karolem, a drugie z księciem Louisem. Internauci ostro skrytykowali księcia, oburzeni tym, że pominął inne swoje dzieci. Padły mocne słowa...

Książę William świętuje Dzień Ojca - ostra krytyka

W Wielkiej Brytanii Dzień Ojca wypada 16 czerwca. Z tej okazji członkowie rodziny królewskiej podzielili się w swoich social mediach wyjątkowymi zdjęciami. I tak do sieci trafiło zdjęcie księcia Harry'ego z Archiem, księżniczka Eugenia pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie ze ślubu, na którym pozuje wraz z tatą, a na koncie Royal Family na Instagramie pojawiły się dwie fotografie księcia Filipa z dziećmi: Anną, Karolem, Edwardem i Andrzejem.

Podobna fotografia została także dodana na koncie Kate i Williama. Książęca para Cambridge pokazała zdjęcie księcia z synkiem Louisem. Choć fotografia jest naprawdę piękna, to na Williama spłynęła fala krytyki. Internauci są oburzeni tym, że książę tego wyjątkowego dnia pominął swoje pozostałe dzieci - George'a i Charlotte.

„Nie zgadzam się na taki wybór fotografii. Gdzie jest Charlotte i George?”, pisze jeden z fanów. „Dlaczego dodał zdjęcie tylko z jednym dzieckiem?”, dodaje drugi. „Faworyzowanie jednego dziecka. Gdzie pozostałe?”, zaznacza trzeci. „Ma troje pięknych dzieci, więc nie rozumiem, dlaczego pokazał tylko Louisa”, komentuje czwarty. 

Jak na razie rodzina królewska nie odpowiedziała na zarzuty internautów, i bardzo mało prawdopodobne, że  to zrobią. Weźmy też pod uwagę, że książęca para Cambridge nie wysiliła się za bardzo - w końcu niemal każdy pokazał nowe, niepublikowane dotąd na profilu społecznościowym zdjęcie, a tymczasem William dodał fotografię, która została opublikowana niecały miesiąc temu, a dokładniej 19 maja. Zgadzacie się z zarzutami internautów?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.