Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska
WSPOMNIENIE

Minął miesiąc od śmierci Kory... Synowa piosenkarki opublikowała wzruszające zdjęcie

Taką babcią była liderka Maanamu

Rafał Kowalski 30 sierpnia 2018 11:55
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Legendarna artystka, miłośniczka przyrody i sztuki, ale też babcia. „Chciałabym, żeby stał się moim oczkiem w głowie”, mówiła przed narodzinami swojego pierwszego wnuka Kora. Teraz, na miesiąc po jej śmierci, synowa artystki podzieliła się wzruszającym zdjęciem Jackowskiej z wnukiem Leo.

Archiwalne zdjęcie Kory z wnuczkiem

Dwa dni temu minął miesiąc od odejścia do wieczności Kory Jackowskiej. By po raz kolejny upamiętnić piosenkarkę, jej synowa Katarzyna Zielonka opublikowała w sieci wzruszające zdjęcie wykonane w 2015 roku. Niemniej emocjonalny był jego podpis. „To już miesiąc... tęsknimy ❤ #NaszaBabcia”, czytamy w sieci.

Dziś Leo ma już 7 lat. Piosenkarka rzadko udzielała wypowiedzi na jego temat, jednak zaraz po narodzinach chłopca była wyraźnie rozemocjonowana. „Leo. Piękny. Nie mogłam się doczekać, kiedy wyjdzie z mamą ze szpitala. Raz tam z Kamilem poszliśmy, żeby go zobaczyć, ale ludzie zachowywali się tak, jakby do szpitala nietoperza wpuszczono. Nie było warunków na wzruszenia”, opowiadała Kora mediom.

Artystka dodała też wówczas, że nie chce, by wnuk zwracał się do niej per „babcia”. Gwiazda uznała to słowo za brzydkie i zdecydowanie wolała, kiedy nawet najmłodszy członek rodziny zwracał się do niej po imieniu.

Czas od śmierci Kory mija, a nam wciąż jest bardzo przykro, że naszej ulubionej artystki nie ma już z nami. Też ciągle słuchacie piosenek Maanamu?  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.