WSPOMNIENIE

Minął miesiąc od śmierci Kory... Synowa piosenkarki opublikowała wzruszające zdjęcie

Taką babcią była liderka Maanamu

Rafał Kowalski 30 sierpnia 2018 11:55
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Legendarna artystka, miłośniczka przyrody i sztuki, ale też babcia. „Chciałabym, żeby stał się moim oczkiem w głowie”, mówiła przed narodzinami swojego pierwszego wnuka Kora. Teraz, na miesiąc po jej śmierci, synowa artystki podzieliła się wzruszającym zdjęciem Jackowskiej z wnukiem Leo.

Archiwalne zdjęcie Kory z wnuczkiem

Dwa dni temu minął miesiąc od odejścia do wieczności Kory Jackowskiej. By po raz kolejny upamiętnić piosenkarkę, jej synowa Katarzyna Zielonka opublikowała w sieci wzruszające zdjęcie wykonane w 2015 roku. Niemniej emocjonalny był jego podpis. „To już miesiąc... tęsknimy ❤ #NaszaBabcia”, czytamy w sieci.

Dziś Leo ma już 7 lat. Piosenkarka rzadko udzielała wypowiedzi na jego temat, jednak zaraz po narodzinach chłopca była wyraźnie rozemocjonowana. „Leo. Piękny. Nie mogłam się doczekać, kiedy wyjdzie z mamą ze szpitala. Raz tam z Kamilem poszliśmy, żeby go zobaczyć, ale ludzie zachowywali się tak, jakby do szpitala nietoperza wpuszczono. Nie było warunków na wzruszenia”, opowiadała Kora mediom.

Artystka dodała też wówczas, że nie chce, by wnuk zwracał się do niej per „babcia”. Gwiazda uznała to słowo za brzydkie i zdecydowanie wolała, kiedy nawet najmłodszy członek rodziny zwracał się do niej po imieniu.

Czas od śmierci Kory mija, a nam wciąż jest bardzo przykro, że naszej ulubionej artystki nie ma już z nami. Też ciągle słuchacie piosenek Maanamu?  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!